29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Spotkaj się z wodą MAGNESIA podczas 44. Maratonu Warszawskiego

05-09-2022 16:09

Już 25 września podczas 44. Maratonu Warszawskiego, przyjdź do namiotu MAGNESIA w Miasteczku Biegowym ulokowanym przy Multimedialnym Parku Fontann, zrób sobie zdjęcie z maskotką Lwem Magnesii, oznacz @magnesiapl/@magnesia_pl w swoich social mediach i odbierz darmową butelkę wody mineralnej MAGNESIA. Zapewnij swojemu ciału nie tylko odpowiednią hydratację, ale także optymalny poziom magnezu.

Warto sięgnąć po wodę mineralną MAGNESIA, którą wyróżnia wysoka zawartość naturalnego, łatwo wchłanialnego magnezu. To największa zawartość naturalnego magnezu wśród produktów w tej kategorii. Jedna butelka wody MAGNESIA pokrywa do 68% dziennego zapotrzebowania na ten pierwiastek. Jednocześnie MAGNESIA jest wodą średniozmineralizowaną, idealną na każdy dzień. Pijąc ją regularnie, skutecznie uzupełniamy poziom magnezu w organizmie, bez obciążania go nadmiarem innych minerałów.
Woda mineralna MAGNESIA zadba o nawodnienie oraz uzupełnienie magnezu na trasie biegu, natomiast kibiców gorąco zapraszamy do wspierania uczestników w Strefie Kibica MAGNESIA gdzie doping prowadzić będzie zespół bębniarzy razem z cheerleaderkami.

Zapraszamy do kibicowania z wodą MAGNESIA!