29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Organizacja punktu odżywiania

23-09-2020 18:09

Na trasie 42. PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego znajdować się będzie jeden punkt odżywiania na 5-kilometrowej pętli , zlokalizowany na wysokości 3,8 kilometra. Na punkcie znajdować się będzie woda mineralna oraz napój izotoniczny.

Napój izotoniczny 4MOVE, który oprócz nawodnienia zapewni Wam dawkę energii oraz kompozycję witamin opracowaną w szwajcarskich laboratoriach. Napoje 4MOVE są oficjalnym produktem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Niegazowana woda mineralna Ostromecko wydobywana jest u podnóża Rezerwatu Przyrody „Las Mariański” – jednego z najczystszych, niedotkniętych przez człowieka terenów leśnych, podlegających ścisłej ochronie prawnej od lat 60.

Zachowaj porządek

  1. PZU ORLEN Maraton Warszawski odbywać się będzie w najbardziej reprezentacyjnej części miasta, dlatego prosimy o korzystanie z punktu zrzutu, usytuowanym 500 metrów za punktem odżywczym, w którym będzie można wyrzucić opakowania do kosza na butelki. Znajdować się on będzie na wysokości bramy Uniwersytetu Warszawskiego po nawrotce znajdującej się przed ul. Świętokrzyską.

Zasady organizacyjne:

  • każdy z uczestników samodzielnie będzie pobierał ze stołów wodę i izotonik
  • produkty znajdujące się na punkcie odżywiania będą  w zamkniętych opakowaniach

 

Kliknij mapę, aby powiększyć: