29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Jak odebrać pakiet startowy?

21-09-2017 10:09

Zachęcamy do zapoznania się z informatorem imprezy, w którym zawarte są wszystkie najważniejsze informacje dot. startu:  POBIERZ INFORMATOR

 

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO – MARATON, BIEG NA PIĄTKĘ, SZTAFETA

Pakiet startowy  można odebrać w Biurze Zawodów, które zlokalizowane będzie w hali COS Torwar przy ul. Łazienkowskiej 6a.

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
22 września (piątek) w godzinach 12.00 – 20.00
23 września (sobota) w godzinach 10.00 – 20.00

Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (karta będzie do pobrania z profilu zawodnika – po zarejestrowaniu się w zakładce TWOJE BIEGI na około 14 dni przed biegiem) oraz dołącz ksero swojego dowodu osobistego. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne!

 

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO – MINI MARATON #BEACTIVE

Biuro Zawodów, COS Hala Torwar, ul. Łazienkowska 6a

Godziny odbioru:
piątek, 22 września 12:00–20:00
sobota, 23 września 10:00–17:30

Uwaga!
Prosimy pamiętać, aby odebrać pakiet startowy dziecka odpowiednio wcześnie (najpóźniej 30 min przed startem danej tury). Biegi odbywają się na stadionie Agrykola, oddalonym o ok. 500 metrów od Biura Zawodów (Hala Torwar). Wszyscy uczestnicy startujący w biegu muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. Weryfikacji może dokonać osoba zgłaszająca dziecko lub osoba przez nią wskazana, koniecznie na podstawie Karty Startowej (do pobrania ze swojego profilu na stronie rejestracji) z podpisem rodzica / prawnego opiekuna dziecka.

Informacja o godzinie startu dziecka umieszczona jest na KARCIE STARTOWEJ (do pobrania po zalogowaniu się na profilu osoby zgłaszającej, na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/, w zakładce TWOJE BIEGI)