29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zdjęcia z biegu dla uczestników 44. Maratonu Warszawskiego i imprez towarzyszących!

20-09-2022 15:09

Dobrze wiemy, że zdjęcia z biegu to miła pamiątka. Wierzymy, że ostatnia niedziela września będzie dla nas wszystkich niezapomnianym wydarzeniem. Z tą myślą wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy niespodzianki, dzięki którym uwiecznimy każdego z Was!

Zdjęcia dla uczestników Bridgestone Sztafety Maratońskiej i 44. Maratonu Warszawskiego od Bridgestone
Dzięki sponsorowi marce Bridgestone uczestnicy 44. Maratonu Warszawskiego oraz Bridgestone Sztafety Maratońskiej otrzymają darmowy pakiet zdjęć w jakości internetowej w usłudze Pic2Go! Aby cieszyć się swoimi zdjęciami wystarczy zadbać o widoczność kodu QR umieszczonego na numerach startowych podczas zawodów, a po biegu skorzystać ze strony https://maratonwarszawski.com/pic2go/ i wpisać w wyznaczone miejsce swój numer startowy. Zdjęcia będą spływać na konto już w trakcie biegu.
Zdjęcia dla uczestników Peako S.A. Warszawskiej Dychy
Wbiegnięcie na metę biegu to najbardziej emocjonująca i warta uwiecznienia chwila. Dla startujących w biegu Peako S.A. Warszawska Dycha sponsor tytularny imprezy ufundował niespodziankę w postaci bezpłatnych zdjęć z mety, które będą dostępne w serwisie Fotomaraton.pl. Aby je otrzymać wystarczy skorzystać z wyszukiwarki twarzy.

RunPixie – gratka dla biegaczy i kibiców!
RunPixie, nowy startup finansowany ze środków UE, ma Twoje najlepsze zdjęcia z imprez biegowych – zrobione zarówno przez profesjonalnych fotografów, jak i przez widzów! Przed biegiem: namów rodzinę i znajomych, którzy Ci będą kibicować, aby robili zdjęcia przebiegającym osobom telefonem lub aparatem, a dostaną uczciwą prowizję za zdjęcia (8 zł z każdego sprzedanego pakietu idzie do autorów, zatem najlepsi mogą zarobić naprawdę przyzwoicie). Wystarczy, że umieszczą je po biegu na https://app.runpixie.com.

Po biegu wejdź na https://www.runpixie.com i wpisz swój numer startowy. Przejrzyj zdjęcia w pomniejszonej wersji i z watermarkiem i zdecyduj, czy dzień Twojego sukcesu jest wart pamiątki. Ponieważ RunPixie dopiero startuje, obowiązuje cennik promocyjny: za jedynie 29,99 zł możesz pobrać wszystkie Twoje zdjęcia, które załadowano.

Fotomaraton.pl – niezawodny serwis znowu z nami!
Fotomaraton.pl to prawdziwa skarbnica sportowych wspomnień. Serwis jest z nami od lat i nie zabraknie go także na trasie 44. Maratonu Warszawskiego i Pekao S.A. Warszawskiej Dychy. W serwisie dzięki zaawansowanej wyszukiwarce twarzy bez trudu odnajdziecie bogaty pakiet zdjęć, który będziecie mogli zakupić w wysokich rozdzielczościach.

Wraz z fotografami liczymy na tysiące Waszych szerokich uśmiechów na trasie, jak i mecie biegów. Do zobaczenia!