29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Licytacja WOŚP rozpoczęta! Wystartuj z numerem „1”!

20-01-2024 10:01

Tylko ciężki trening i konsekwencja zaprowadzą Cię na podium podczas zawodów, ale jeśli masz wielkie serce i pomaganie innym masz we krwi, to możesz być pierwszy na starcie! Na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawiamy pakiet startowy upoważniający do udziału w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim z absolutnie wyjątkowym numerem startowym — z numerem „1”.

Zwycięzca licytacji oprócz pakietu z numerem otrzyma koszulkę techniczną biegu oraz wejście do strefy VIP. Nieważne, czy będzie to Twój pierwszy długodystansowy bieg, czy jeden z wielu. Możesz walczyć o życiówkę lub pokonać trasę lekkim truchtem. Nieważny jest też wiek i doświadczenie. Ważna jest chęć pomocy i wystartowania w biegu z wyjątkowym numerem. Zachowaj numer na pamiątkę gestu dobrego serca i udziału w absolutnie wyjątkowym wydarzeniu biegowym!

Zachęcamy do udziału w aukcji i zawalczenia o wyjątkowy numer startowy.

Licytować można TUTAJ!


Półmaraton Warszawski to jedna z największych w Europie impreza na tym dystansie. 18. edycja wydarzenia odbędzie się w ostatnią niedzielę marca – 24.03.2024. Na biegaczy czeka spektakularna meta, punkty kibicowania i odżywiania, start w gronie tysięcy biegaczy, których łączy wspólny cel i pamiątkowy medal.

Do zobaczenia na starcie… z wyjątkowym numerem!