29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zdjęcia z biegu – zapowiadamy już teraz!

25-09-2023 08:09

Udział w maratonie to niezwykłe sportowe przeżycie dla każdego biegacza. Wyjątkowe emocje towarzyszą zawodnikom niezależnie od tego, czy pokonują królewski dystans w pojedynkę, czy dzielą go ze swoją drużyną w sztafecie. Utrwalone na zdjęciach będą niezwykłą pamiątką!


FOTOMARATON – NIEZAWODNY SERWIS ZNOWU Z NAMI

Fotomaraton.pl to prawdziwa skarbnica sportowych wspomnień. Serwis jest z nami od lat i nie zabraknie go także na trasie 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, Bridgestone Sztafety Maratońskiej i Nice To Fit You Warszawskiej Dychy. W serwisie dzięki zaawansowanej wyszukiwarce twarzy bez trudu odnajdziecie bogaty pakiet zdjęć, który będziecie mogli zakupić w wysokich rozdzielczościach. Wejdź po biegu na www.FotoMaraton.pl i wybierz swój pakiet pamiątkowych zdjęć w wysokiej jakości.

ZDJĘCIA Z MARATONU I SZTAFETY

Bridgestone, we współpracy z Pic2Go, zapewni pamiątkowe zdjęcia uczestnikom tegorocznej Bridgestone Sztafety Maratońskiej oraz 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego.

Jeśli startujesz w tych biegach możesz uzyskać bezpłatny dostęp do platformy Pic2Go z Twoimi zdjęciami z trasy i publikować je na swoim profilu Facebook, dzieląc się przeżyciami z biegu.

Jak to działa? O wszystkim przeczytasz na tej stronie: Pamiątkowe zdjęcia z trasy maratonu! – Maraton Warszawski (nnmaratonwarszawski.com)

 

KONKURS NA ZDJĘCIE W PRZEBRANIU

Z wielkimi emocjami i zaciekawieniem będziemy wypatrywać na trasach biegów wszystkich i wszystkiego o nietypowych kształtach, kolorach i sposobie poruszania się. Mowa oczywiście o przebierańcach, którzy swoją kreatywnością i wytrwałością z imprezy na imprezę zawieszają poprzeczkę coraz wyżej. Wasze nietuzinkowe metamorfozy nie zawsze pozwalają na wykręcenie życiówki ale wszyscy dobrze wiemy, że w bieganiu nie tylko o wyniki chodzi. Doceniamy waszą pomysłowość, oryginalność, odwagę, wyróżnianie się z tłumu i wysiłek włożony w pokonanie trasy w stroju innym niż biegowy, dlatego po raz kolejny chcemy Was nagrodzić!

Nasz konkurs “Przebierz się i ubierz się” to już tradycja!
Jesteśmy bardzo ciekawi, kto z Was rozbije bank przebierańców 24 września 2023 roku! Sprawdźcie szczegóły na stronie konkursowej >>>

 

ZDJĘCIA OD NASZYCH FOTOGRAFÓW

Rozpoczynamy publikowanie zdjęć z biegu od naszych fotografów – zajrzyjcie tu >>>