29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wybór tury startowej tylko do 1 września

28-08-2021 06:08

Droga Biegaczko, Drogi Biegaczu,

1 września zakończy się rejestracja do tur startowych.

Możliwość wyboru tury startowej mają wszystkie osoby, które wypełniły ankietę dot. statusu szczepienia, bez względu na odpowiedź, jakiej udzieliły.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/zrobiłeś – zaloguj się na swoim profilu na stronie rejestracji i wypełnij formularz, który pojawia się na ekranie automatycznie po zalogowaniu. Formularz jest dostępny do 1 września. Osoby, które nie udzielą żadnej odpowiedzi w ankiecie w dn. 3 września zostaną losowo i nieodwracalnie przypisane do jednej z tur startowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami: osoby niezaszczepione będą miały możliwość wyboru tury w ramach limitu 500 osób (decyduje kolejność zgłoszeń do tury), osoby zaszczepione bez limitu.

Jak wybrać turę startową?

1. Rejestracja do tur startowych jest możliwa od 25 sierpnia i zakończy 1 września.

2. Zaloguj się na stronie REJESTRACJI. Formularz wyboru tury startowej pojawi się automatycznie po zalogowaniu.

3. Osoby, które zadeklarowały w ankiecie, że są w pełni zaszczepione zostały automatycznie przypisane do pierwszej tury startowej o godz. 8:00 (bez konieczności wyboru). Mają jednak możliwość zmiany tury po rejestracji .
Jeżeli jesteś w pełni zaszczepiony i chcesz startować w I turze – nic więcej nie musisz robić.
– Jeżeli chcesz startować w innej turze – zaloguj się na stronie REJESTRACJI, wejdź w zakładkę TWOJE BIEGI, kliknij przycisk SZCZEGÓŁY przy 43. Maratonie Warszawskim i edytuj dane.

4. Osoby, które nie wezmą udziału w rejestracji do tur, w dn. 3 września zostaną losowo i nieodwracalnie przypisane do jednej z nich.

43. Maraton Warszawski wystartuje w 4 turach: godz. 8:00 (start główny), 8:15, 8:30, 8:45.
Wasze odpowiedzi udzielane w terminach umożliwiają nam sprawną organizację biegu dla Was i innych uczestników. 

do zobaczenia!
zespół FMW