29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Świętuj 10-lecie Nice To Fit You z 10% zniżki na zdrowe posiłki!

24-08-2023 13:08

Nice To Fit You, znane z oferowania zdrowych i zbilansowanych posiłków dla osób aktywnych fizycznie, obchodzi swoje 10-lecie! Aby uczcić tę okazję, firma przygotowała specjalną promocję dla naszych biegaczy.

 

Od teraz do 27 sierpnia, każdy, kto zdecyduje się na zakup posiłków na stronie www.ntfy.pl, może skorzystać z 10% zniżki na całe zamówienie. Wystarczy wpisać kod promocyjny „DYCHA” podczas składania zamówienia, aby skorzystać z tej atrakcyjnej oferty.

Promocja jest doskonałą okazją dla wszystkich, którzy chcą wspierać swoje treningi zdrową i zbilansowaną dietą. Posiłki oferowane przez Nice To Fit You są przygotowywane z wysokiej jakości składników, a ich receptury są opracowywane przez doświadczonych dietetyków. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od swoich preferencji żywieniowych i celów treningowych.

 

Warto zaznaczyć, że promocja nie łączy się z programem lojalnościowym, więc nie można łączyć zniżek. Niemniej jednak, 10% zniżka to świetna okazja, aby spróbować zdrowych i smacznych posiłków od Nice To Fit You.

 

Nie zwlekajcie i skorzystajcie z tej promocji już dziś! Zamówcie swoje posiłki na stronie www.ntfy.pl i cieszcie się zdrową dietą, która pomoże Wam osiągnąć cele treningowe.

„Zamów na ntfy.pl >>>