29 września 2024 / September 29th, 2024
 

OSHEE Partnerem 44. Maratonu Warszawskiego

15-07-2022 12:07

OSHEE zostało oficjalnym partnerem 44. Maratonu Warszawskiego. Produkty OSHEE zapewnią Wam właściwe nawodnienie i zadbają o zapas energii. Napoje izotoniczne naszego partnera będą dostępne zarówno na trasie i mecie Maratonu Warszawskiego i Pekao S.A. Warszawskiej Dychy, jak i w Waszych pakietach startowych!

Od momentu powstania, OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

– W OSHEE żyjemy sportem! Nie tylko piłką nożną, ale również każdą dyscypliną, w której celem jest przekraczanie swoich granic. Zgodnie z hasłem „Live Fight Win” chcemy być aktywną marką, która nie boi się żadnego wyzwania. Jednocześnie z ogromną satysfakcją wspieramy konsumentów, którzy napędzani pasją chcą sięgać za horyzont. Dlatego zdecydowaliśmy się zostać partnerem 44. Maratonu Warszawskiego.

Marka OSHEE trzyma kciuki za wszystkich startujących w maratonie i biegach towarzyszących! OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.