29 września 2024 / September 29th, 2024

Informator

Zebraliśmy dla Was wszystkie najważniejsze wskazówki dotyczące 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego oraz Nice To Fit You Warszawskiej Dychy. Jak będzie wyglądała organizacja wydarzeń w ostatni weekend września? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!


Aby ułatwić wyszukiwanie informacji zawartych na stronie skorzystaj z funkcji Ctrl + F. Ten skrót klawiszowy pozwala na wyszukiwanie słów lub fraz w tekście. Wpisz w okienko interesujący Cię wyraz, np. „depozyty” i przeszukaj tekst.


ZAPISY

Rejestracje na wszystkie nasze biegi odbywają się online na dedykowanej stronie >>>

 

Zgłoszenia online 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski zostaną zamknięte w dniu 28.09.2024 r. Zapisanie się do biegu będzie możliwe również osobiście w Biurze Zawodów 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego, z zastrzeżeniem, że łączna pula numerów startowych dla osób rejestrujących się po 27.09.2024 r. oraz dostępnych w Biurze Zawodów wynosi 200.

 

 

Zgłoszenia online na Nice To Fit You Warszawską Dychę zostaną zamknięte w dniu 28.09.2024 r. zapisanie się do biegu będzie możliwe również osobiście w Biurze Zawodów Nice To Fit You Warszawskiej Dychy, z zastrzeżeniem, że łączna pula numerów startowych dla osób rejestrujących się po 28.09.2024 r. oraz dostępnych w Biurze Zawodów wynosi 200.


OPŁATY STARTOWE

Szczegóły dotyczące opłat za numer startowy – pakiet podstawowy:

46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski:

 • do 31 marca 2024 r.: 200 zł
 • od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r.: 250 zł
 • dd 1 lipca 2024 r. do 31 sierpnia 2024 r.: 300 zł
 • od 1 września 2024 r. do 26 września 2024 r.: 350 zł
 • w Biurze Zawodów (27-28 września 2024 r.): 400 zł

Osobom urodzonym 29.09.1959 r. lub wcześniej Organizator przyznaje zniżkę w opłacie startowej w wysokości 25% podstawowej opłaty startowej (pakiet bez koszulki) obowiązującej w momencie wnoszenia opłaty startowej.

Nice To Fit You Warszawska Dycha:

 • pierwsze 500 numerów startowych, nie dłużej niż do 30 czerwca 2024 r.: 79 zł
 • od 1 lipca 2024 r. do 15 września 2024 r.: 99 zł
 • od 16 września 2024 r. (także w Biurze Zawodów): 109 zł

USŁUGI DODATKOWE

Uczestnicy obu biegów mają możliwość zamówienia dodatkowych opcji i usług:

 • Koszulka techniczna New Balance: 79 zł
 • Wysyłka pakietu startowego: 35 zł
 • Grawerunek na medalu: 25 zł
 • Możliwość rezygnacji (szczegóły poniżej): 40 zł

WYSYŁKA NUMERU STARTOWEGO

Uczestnik korzystający z opcji wysyłki nie ma obowiązku weryfikacji w Biurze Zawodów.

 • Na zamawianie i opłacanie opcji wysyłki pakietu startowego macie czas do 4 września 2024 r.
 • Warunkiem wysyłki jest przesłanie wyraźnego skanu lub zdjęcia podpisanej Karty Startowej na adres wysylka@maratonwarszawski.com. Termin przesyłania ww. dokumentów upływa 7 września 2024 r. Karty startowe dostępne będą na profilach biegacza.

 • Wysyłki będą realizowane na około dwa tygodnie przed Biegiem.
 • W przypadku niedostarczenia karty w terminie, pakiet startowy będzie można odebrać w Biurze Zawodów na standardowych zasadach.
 • W przypadku nieotrzymania przesyłki do dnia 23 września 2024 r., Uczestnik powinien zgłosić ten fakt Organizatorowi pod adresem wysylka@maratonwarszawski.com.

Więcej w regulaminie: https://nnmaratonwarszawski.com/regulamin-46mw/ oraz https://nnmaratonwarszawski.com/nice-to-fit-you-warszawska-dycha-2024-regulamin/ 


ODBIÓR NUMERU STARTOWEGO

Pakiet startowy na nadchodzący 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski oraz Nice To Fit You Warszawską Dychę odbierać będzie można w Biurze Zawodów w Pałacu Kultury i Nauki (Ul. Plac Defilad 1, wejście od ul. Marszałkowskiej).

Godziny otwarcia Biura Zawodów:
• 27 września 2024 (piątek) – 14:00 – 20:00
• 28 września 2024 (sobota) – 10:00 – 20:00

UWAGA! W dniu biegu Biuro Zawodów nie będzie czynne.

Pamiętaj – kolejki tworzą się w momencie otwarcia biura! Nie przychodź na sam początek działania Biura, jeśli nie musisz, aby uniknąć tłoku. Pracujemy cały dzień – na pewno zdążysz odebrać pakiet.

 • Jeśli odbierasz pakiet startowy osobiście – pakiet zostanie wydany na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
 • Jeśli chcesz, żeby ktoś odebrał pakiet startowy w Twoim imieniu – wydrukuj i podpisz kartę startową (do pobrania z profilu zawodnika – TWOJE BIEGI->POBIERZ KARTĘ STARTOWĄ) oraz dołącz ksero lub zdjęcie swojego dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie tych dwóch dokumentów, Twój pakiet startowy będzie mogła odebrać inna osoba.

JAK DOJECHAĆ DO BIURA ZAWODÓW

Jak zwykle – rekomendujemy korzystanie z komunikacji miejskiej! Biuro Zawodów mieści się w Pałacu Kultury i Nauki – dojedziecie tam metrem – stacja Centrum (M1) lub stacja Świętokrzyska (M1 i M2).

Biegaczu! Skorzystaj z komunikacji miejskiej i dobrze zaplanuj przyjazd po pakiet startowy! Nie zostawiaj wizyty w Biurze Zawodów na ostatnią chwilę!


#BIEGAMDOBRZE

Biegacze charytatywni – zdecydowaliście, że numer na bieg chcecie otrzymać w prezencie za dobroczynność! Dziękujemy! Podczas wizyty na EXPO koniecznie pamiętajcie o odwiedzeniu stoiska organizacji, dla której biegniecie w ramach akcji #BiegamDobrze. Przez cały czas pracy Biura Zawodów będą na Was czekać przedstawiciele wszystkich organizacji!

 • Zbiórki osób, które nie uzbierały kwoty minimalnej kończą się 31 sierpnia 2024. Istnieje wtedy szansa zapisać się ścieżką tradycyjną. Ten termin dotyczy obu biegów rozgrywanych 29 września.
 • Zbiórki osób, które zebrały kwotę minimalną (lub ją przekroczyły) trwają do 4 października 2024 r. Ten termin również dotyczy obu biegów rozgrywanych 29 września.

JAK POBRAĆ KARTĘ STARTOWĄ 

Karta startowa potrzebna jest w przypadku korzystania z opcji wysyłki pakietu do domu.

1. Zaloguj się na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/
2. Wejdź w zakładkę TWOJE BIEGI.
3. Wybierz przycisk POBIERZ KARTĘ STARTOWĄ.


W BIURZE ZAWODÓW

W Biurze Zawodów uczestnicy otrzymują pakiety startowe zawierające m.in.: numer startowy z chipem do pomiaru czasu, agrafki, worek depozytowy oraz, w przypadku wybrania odpowiedniej opcji pakietu startowego, pamiątkową koszulkę.  Gadżety od sponsorów są wydawane jedynie w Biurze Zawodów podczas osobistego odbioru numeru startowego – nie są elementem wysyłki.


EXPO SPORT&FITNESS

Jak zwykle – zapraszamy do odwiedzenia Expo Sport&Fitness. Tuż przy Biurze Zawodów w Pałacu Kultury i Nauki znajdziecie stoiska z bogatą ofertą producentów sprzętu sportowego, gadżetów biegowych i odżywek. To też dobra okazja, aby porozmawiać z ekspertami lub zrobić ostatnie przedstartowe zakupy.

Expo otwarte będzie w godzinach pracy Biura Zawodów.


MIASTECZKO BIEGACZA

Maraton Warszawski to święto nie tylko biegaczy, ale także ich rodzin, kibiców i wszystkich Warszawiaków. Razem z naszymi partnerami i zaproszonymi instytucjami przygotowujemy całą masę atrakcji w Miasteczku Biegowym dla wszystkich.

Miasteczko otwarte będzie w sobotę oraz niedzielę. Znajdziecie w nim strefę gastro i rozrywek dla starszych i młodszych, scenę z bogatym harmonogramem, miejsce do odpoczynku i szansę na wygranie nagród w konkursach. Gorąco zachęcamy do zajrzenia do Miasteczka – niezależnie od tego, czy biegniecie w zawodach, czy kibicujecie.

Więcej szczegółów niebawem.

 


JAK DOJECHAĆ NA START – NIEDZIELA

Dokładne miejsce startu obu biegów zostanie opublikowane wraz z trasami – wszystkie informacje będziemy publikować na stronie biegu.

Liczba miejsc parkingowych w bezpośredniej okolicy startu biegu zawsze jest bardzo ograniczona. Rekomendujemy przyjazd na start komunikacją miejską.

W dniu rozgrywania biegu możesz poruszać się komunikacją miejską w I strefie biletowej bezpłatnie, na podstawie numeru startowego.

Bezpłatne „kartonikowe” wejściówki wielorazowego użytku umożliwiające wejście do metra przez barierki będą do pobrania w Biurze Zawodów przy punkcie INFO. Osoby, które zamówiły pakiet wysyłkowy kartoniki znajdą w kopercie z numerem startowym.


GODZINY I MIEJSCE STARTU

 • Start 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego – 29 września 2024, godzina 9:00.
 • Uczestnicy poruszający się na wózkach z napędem bezpośrednim startują z pierwszej linii o godz. 8:57.
 • Start Nice To Fit You Warszawskiej Dychy – 29 września 2024, godzina zostanie podana niebawem.
 • Uczestnicy poruszający się na wózkach z napędem bezpośrednim startują z pierwszej linii na 3 minuty przed startem biegu.

ORGANIZACJA STARTU

 • Podczas 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego linia startu zostanie zamknięta po ok. 10 minutach od strzału startera.
 • Podczas Nice To Fit You Warszawskiej Dychy lnia startu zostanie zamknięta po ok. 5 minutach od strzału startera.

STREFY STARTOWE

UWAGA! Biegaczu, ustaw się w wyznaczonej strefie zgodnie z oznaczeniem na Twoim numerze startowym – strefy wydzielone będą flagami wzdłuż startu.

Przydział do konkretnej strefy następuje według deklarowanego przez uczestnika wyniku, podanego w formularzu zgłoszeniowym. Edycja deklarowanego wyniku jest możliwa do 31 sierpnia 2024 r. Osobom wnoszącym opłatę startową po 31 sierpnia 2024 r. organizator nie gwarantuje przydziału do strefy czasowej wynikającej z deklarowanego wyniku.


KTO MOŻE WYSTARTOWAĆ

 • Prawo startu w 46. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim mają wyłącznie osoby, które najpóźniej do 29 września 2024 r. ukończą 18 lat (urodzone przed 29.09.2006 r.).
 • Prawo startu w Nice To Fit You Warszawskiej Dysze mają wyłącznie osoby, które najpóźniej do 29 września 2024 r. ukończą 16 lat (urodzone przed 30.09.2008 r.).

TRASY BIEGÓW

Trasy zaprezentowane będą niebawem.

 • UWAGA! Ze względów bezpieczeństwa na trasach biegów obowiązuje zakaz poruszania się bez numeru startowego, a także na rowerze, z kijkami nordic walking, na deskorolce, hulajnodze i innych urządzeniach mechanicznych oraz ze zwierzętami. Osoby łamiące zakaz będą usuwane z trasy przez obsługę biegu. Wyjątek stanowią osoby mające przepustki wydane przez organizatora.

START OSÓB NA WÓZKACH Z NAPĘDEM BEZPOŚREDNIM

Na obu biegach możliwy jest start zawodników na wózkach z napędem bezpośrednim. Zawodnicy ci, po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w którym wyrażą wolę startu na wózku, powinni przesłać na adres info@maratonwarszawski.com skan dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

 • Nie jest możliwy start zawodników na wózkach: z napędem pośrednim (np. hand-bike) oraz typu rim-push.
 • Osobom startującym na wózkach z napędem bezpośrednim przysługuje 50% zniżki od podstawowej opłaty startowej (pakiet bez koszulki), pod warunkiem przesłania na adres info@maratonwarszawski.com skanu dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

PUNKTY ODŻYWIANIA

 • Wszyscy uczestnicy 46. Nationale-Nederlanden  Maratonu Warszawskiego otrzymują możliwość korzystania z punktów odżywiania na trasie biegu oraz pakiet regeneracyjny na mecie (napój i posiłek).
 • Punkty odżywiania na trasie 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego zaopatrzone w wodę będą rozmieszczone w odstępach co około 2,5 kilometra począwszy od 5 kilometra. Dodatkowo na co drugim punkcie począwszy od 10 kilometra będą znajdować się napoje izotoniczne oraz banany.
 • Pamiętaj, że każdy punkt odżywiania ma ok. 100 m. Nie musisz podbiegać od razu do pierwszego stołu – podbiegając do dalszych stołów można uniknąć „zakorkowania” się strefy.
 • Punkty odżywiania zawsze zaczynają się i kończą stołami z wodą. Szczegółową informację produktów dostępnych na poszczególnych punktach znajdziesz na mapach tras.
  UWAGA! Za każdym punktem żywieniowym, po tej samej stronie trasy będą ustawione „strefy zrzutu”, gdzie będzie można wrzucić kubek. Bardzo prosimy o wrzucanie śmieci w oznaczonej strefie. Pozwoli to utrzymać porządek, a także uniknąć rzucania kubków pod nogi biegnących za Tobą biegaczy oraz zanieczyszczania pobocza.

TOALETY 

 • W pobliżu każdego z punktów odżywiania na trasie Maratonu będą znajdowały się kabiny WC.
 • Toalety dla osób poruszających się na wózkach z napędem bezpośrednim będą znajdowały się na trasie 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego za wybranymi punktami odżywiania – szczegóły bliżej biegu.

INFORMACJE DLA OzN

Szczegóły niebawem.


DEPOZYTY

Razem z numerem startowym (dotyczy obu biegów) otrzymasz worek umożliwiający zdeponowanie rzeczy przed biegiem. Aby oddać depozyt, na worek musisz przykleić naklejkę ze swoim numerem startowym, którą znajdziesz w swoim pakiecie. Do odbioru depozytu za strefą mety potrzebny będzie Ci numer startowy.

Depozyty będą znajdowały się w Miasteczku. Sektor w Depozytach, do którego możesz oddać, a potem odebrać depozyt znajdziesz na numerze startowym. Dokładną lokalizację depozytów pokażemy na mapie Miasteczka Biegowego.

Za rzeczy wartościowe pozostawione w depozycie organizator nie bierze odpowiedzialności.


PRZEBIERALNIE

Przed biegiem i po biegu uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z przebieralni. Te znajdą się w pobliżu depozytów.


PRYSZNICE

Szczegóły niebawem,


PACEMAKERZY

W uzyskaniu wymarzonego czasu na mecie biegów pomogą pacemakerzy. Dokładne czasy opublikujemy niebawem.


LIMITY CZASU

Limit czasu na pokonanie 46.  Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego to 6 godzin 30 minut liczony od strzału startera. Dodatkowe limity czasu wynoszą: 3 godziny 15 minut na półmetku i 4 godziny 45 minut na 30 km.

Limit czasu na pokonanie Nice To Fit You Warszawskiej Dychy wynosi: 1 godzinę 20 minut liczony od strzału startera.


POMIAR CZASU

Pomiar czasu na obu obiegach odbywa się za pomocą chipa umieszczonego w numerze startowym. Pamiętaj, aby nie naruszyć chipa zabezpieczonego gąbeczką – uważaj na swój numer startowy.

Klasyfikacja generalna i wszystkie klasyfikacje dodatkowe odbywają się na podstawie czasów rzeczywistych (netto – liczonych od przekroczenia linii startu).

Wyjątkiem jest na 46. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim pierwszych 200 osób przekraczających linię mety – są oni klasyfikowani na podstawie czasów oficjalnych (brutto – od strzału startera), z zastrzeżeniem że jeżeli wśród pierwszych 200 osób na mecie nie będzie co najmniej 8 mężczyzn i 8 kobiet, liczba 200 osób zostanie zwiększona tak aby je obejmowała.

Na Nice To Fit You Warszawskiej Dysze wyjątkiem jest pierwszych 50 osób przekraczających linię mety – są oni klasyfikowani na podstawie czasów oficjalnych (brutto – od strzału startera), z zastrzeżeniem, że jeżeli wśród pierwszych 50 osób na mecie nie będzie co najmniej 3 mężczyzn i 3 kobiet, liczba 50 osób zostanie zwiększona tak aby je obejmowała.


NUMER STARTOWY

Numer startowy musi być umieszczony z przodu stroju. Nie może być zasłonięty ani w żaden sposób modyfikowany. Naruszenie tych zasad spowoduje dyskwalifikację. Numer startowy musisz okazać wchodząc do strefy startu. Na numerze znajdziesz oznaczenie swojej strefy startowej oraz numer samochodu, do którego możesz oddać swój depozyt

UWAGA! Koniecznie wypełnij rewers numeru startowego niezbędnymi danymi osobowymi!


PROGRAM WYDARZENIA

Sprawdź tutaj >>>

Program będzie uzupełniany.


INFORMATOR DROGOWY

W związku z organizacją 46.  Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego i Nice To Fit You Warszawskiej Dychy (sobota i niedziela) pojawią się czasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego. Niebawem zaprezentujemy szczegółowe informacje – zgodnie ze zwyczajem opublikujemy je na dedykowanej stronie.

INFORMATOR DROGOWY >>>


WYNIKI ONLINE

Wyniki 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego  oraz Nice To Fit You Warszawskiej Dychy będą dostępne online na stronie biegu. Po biegu każdy uczestnik otrzyma również SMS ze swoim wynikiem.


JAK ŚLEDZIĆ WYDARZENIE?

Będziemy mieli dla Was:
– kilka kanałów na Instagramie, które nadawać będą na żywo z serca biegu,
– relację tekstową MagazynBieganie.pl,
– kamerę i widok live na mecie,
– wejścia reporterskie na Facebooku,
– i oczywiście wyniki online.

Wszystkie kanały warte obserwowania wraz z linkami przedstawimy bliżej biegu.


ZA LINIĄ METY

Więcej szczegółów bliżej biegu.


POSIŁEK

Na podstawie numeru startowego z 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego możecie skorzystać z posiłku regeneracyjnego. Otrzymacie go w strefie zawodnika (przy depozytach) na podstawie numeru startowego.


MASAŻE

Strefa masażu 46. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego będzie usytuowana w Miasteczku Biegacza. Do namiotu prowadzić będą specjalnie oznaczenia.

Masaże są bezpłatne. W strefie rozstawione będą profesjonalne stoły do masażu, przy których pracować będzie kilkudziesięciu masażystów.

Uczestnicy #BiegamDobrze korzystają z masażów w pierwszej kolejności!


ZDJĘCIA Z BIEGU

Szczegóły niebawem.


MEDAL

Medal na 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski i Nice To Fit You Warszawska Dychę zostaną opublikowane niebawem.

W formularzu rejestracyjnym możesz dokupić grawerunek medalu. Usługę można będzie także wykupić bezpośrednio na miejscu – jej koszt to 25 zł. Namiot Grawerbus zlokalizowany będzie na terenie Miasteczka.


KOSZULKA

Koszulkę biegu głównego i towarzyszących zaprezentujemy niebawem.

Rozmiar koszulki należy wybrać w formularzu zgłoszeniowym. Zmiana rozmiaru koszulki możliwa jest poprzez edycję formularza zgłoszeniowego, jednak nie dłużej niż do 10.09.2024 r.

UWAGA! Pula koszulek w każdym rozmiarze jest ograniczona i nie gwarantujemy jej dostępności przez cały czas.

Koszulki w Biurze Zawodów będą wydawane zgodnie z wcześniejszą deklaracją.


DEKORACJE

 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski otrzymują na mecie pamiątkowe medale.
 • Zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacjach generalnej kobiet i mężczyzn na 46. Nationale-Nedrlanden Maratonie Warszawskim oraz zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacjach wiekowych otrzymają pamiątkowe statuetki.
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą Nice To Fit You Warszawską Dychę otrzymują na mecie pamiątkowe medale.
 • Zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacjach generalnej kobiet i mężczyzn Nice To Fit You Warszawskiej Dychy otrzymają pamiątkowe statuetki.

REZYGNACJA ZE STARTU

Opłata za uczestnictwo w biegu nie podlega zwrotowi, przeniesieniu na inną osobę, przeniesieniu na inny bieg w przyszłości ani wymianie na voucher.

Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zawodnik podczas rejestracji wybierze i opłaci wariant „Możliwość zwrotu”. Koszt usługi wynosi dla 46.  Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego wynosi 40 zł i jest bezzwrotny. Koszt usługi dla Nice To Fit You Warszawskiej Dychy wynosi 25 zł i jest bezzwrotny.

Zakup opcji nie jest możliwy w późniejszym terminie, jak w przypadku dokupowania koszulki, wysyłki lub graweru.

Po zakupie możliwości rezygnacji Uczestnik nabywa możliwość rezygnacji ze startu w zawodach bez podania przyczyny i otrzymania 100% zwrotu wniesionej opłaty startowej, w tym za wybrane opcje dodatkowe pod warunkiem zgłoszenia chęci rezygnacji ze startu w nieprzekraczalnym terminie do dn. 26.09.2024 r. (w przypadku odbioru pakietu startowego w Biurze Zawodów) lub do dnia 07.09.2024 r. (w przypadku korzystania z opcji wysyłki pakietu startowego).

Rezygnację należy zrealizować poprzez zalogowanie do swojego konta zawodnika na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com/ i wybranie przycisku „Rezygnuję ze startu” w zakładce TWOJE BIEGI.

Więcej w regulaminie Maratonu >>>  oraz regulaminie Dychy >>>


FAKTURA

Osoby, które chcą otrzymać fakturę za wniesioną opłatę startową powinny zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym i wpisać wymagane dane potrzebne do wystawienia dokumentu. Faktura zostanie wygenerowana automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty i zostanie udostępniona do pobrania z profilu danego uczestnika w terminie do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym miała miejsce wpłata.

Zgodnie z przepisami podatkowymi, ze względu na dokonanie płatności przed wykonaniem usługi, zostanie wystawiona faktura zaliczkowa obejmująca pełną kwotę wniesionej opłaty. Tym samym faktura zaliczkowa jest jednocześnie fakturą końcową.

W celu otrzymania faktury Pro-Forma, należy przesłać: dane do faktury, liczbę oraz listę zawodników (z numerami zgłoszeń) wraz z informacją o wybranej opcji pakietu startowego na adres ksiegowosc@maratonwarszawski.com. Faktury Pro-Forma wystawiane są za start co najmniej dwóch uczestników (nie ma możliwości otrzymania Pro-Formy za start pojedynczej osoby).


ZGŁOSZENIA GRUPOWE

Na biegi nie prowadzimy zgłoszeń grupowych – każdy uczestnik musi zapisać się indywidualnie wypełniając formularz rejestracyjny >>>.

W przypadku chęci opłacenia grupy osób za pomocą jednego przelewu każda osoba z grupy musi zapisać się samodzielnie. Następnie należy wystąpić o zbiorczą fakturę Pro-Forma. Instrukcja:

 1. Podczas rejestracji zawodnicy nie powinni oznaczać chęci otrzymania faktury oraz wprowadzać do niej danych. Nie powinni również opłacać swojego startu.
 2. W celu otrzymania faktury Pro-Forma, należy przesłać: dane do faktury, liczbę oraz listę zawodników (z numerami zgłoszeń) wraz z informacją o wybranej opcji pakietu startowego i biegu na adres ksiegowosc@maratonwarszawski.com.

Faktury Pro-Forma wystawiane są za start co najmniej dwóch uczestników (nie ma możliwości otrzymania Pro-Formy za start pojedynczej osoby). Po zaksięgowaniu wpłaty dokonanej na podstawie faktury Pro-forma wszystkim zawodnikom z listy nadane zostaną numery startowe.