29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Piątka #długodystansZDROWYCH: #5 – Równowaga, czyli o wsparciu emocjonalnym

19-09-2023 12:09

Nationale-Nederlanden zadbało o wsparcie na najwyższym poziomie! W tę niedzielę Piotr Galus rozgrzeje Was przed biegiem, a na 40. km Dariusz Szpakowski – legendarny komentator sportowy i Szymon Majewski – dziennikarz, showman i satyryk dodadzą Wam sił na ostatniej prostej. Nie zabraknie też niespodzianek w strefie marki. A wszystko to, aby dać biegaczom odpowiednie wsparcie emocjonalne przed, w trakcie i po biegu.

Dni do 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego możemy już odliczać na palcach #długodystansZDROWEJ PIĄTKI. Ostatnim filarem cieszenia się dobrym zdrowiem jest równowaga, czyli spokój umysłu i duszy. Sponsor tytularny 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego zadbał o to, aby na każdym etapie biegu dostarczać maratończykom wsparcie na najwyższym poziomie.

 

Pozytywne emocje przed biegiem

Jak #długodystansZDROWA, pozytywna rozgrzewka przed maratonem, to może być tylko jeden prowadzący: Piotr Galus! To profesjonalista, który wie, że dobra rozgrzewka biegowa to nie luksus, ale konieczność. A jeśli jest wykonywana w towarzystwie i z uśmiechem, to również przyjemność! Nationale-Nederlanden przygotowało dla Was rozgrzewkową niespodziankę, którą poznacie już na miejscu!

 

Wsparcie emocjonalne na trasie

Udział w maratonie to nie tylko sprawdzenie swojego ciała i pokonanie wymagającego dystansu. To także wyzwanie dla psychiki. Dlatego też Nationale-Nederlanden przygotowało dwie strefy kibica, w których Wasi najbliżsi będą mogli Was dopingować tak, jak im wygodnie:

  • Na skrzyżowaniu ulic Nowy Świat i Świętokrzyska – z blisko 3-metrowego megafonu doping kibiców usłyszy cała Warszawa! Przebieg biegu komentować będzie Dariusz Szpakowski, legendarny komentator sportowy, a o dobre emocje u biegaczy na tym 40. kilometrze zadba Szymon Majewski.
  • Przy hotelu Bristol – tu Nationale-Nederlanden wraz z kibicami stworzy show z DJ, cheerleaderkami, meksykańską falą i wyśle dobrą energię maratończykom.

Wspólne chwile z bliskimi po biegu

W namiocie Nationale-Nederlanden, w miasteczku biegowym, będzie można założyć GigaPiątki, czyli wielkie piankowe dłonie do przytulania i wyściskać mocno maratończyków. Marka zadbała także o instagramowe tło do zrobienia pamiątkowego zdjęcia czy uwiecznienia radości w filmiku z fotobudki 360.