29 września 2024 / September 29th, 2024
 

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski – jak śledzić wydarzenie? Relacje na instagramie, wyniki i kamera na mecie!

24-09-2023 00:09

Wiemy, jak ważna jest możliwość śledzenia przebiegu wydarzenia sportowego! Dla wszystkich – niezależnie od tego, czy są biegaczami, kibicami, będą obserwować Maraton z samego centrum – Miasteczka Biegowego, czy z domowego zacisza przygotowaliśmy ofertę pozwalającą na przeżycie Wielkiego Biegu z kilku perspektyw. 

 

WYNIKI 

Aby umożliwić obserwowanie rywalizacji zawodowców w TEAM UP! Europe, przygotowaliśmy dla kibiców specjalną formułę śledzenia wyników live elity. Czasy zawodników będą aktualizowane niemal w czasie rzeczywistym co kilometr – wszystko po to, by móc na żywo obserwować jak toczy się walka na trasie. Strona z wynikami pokaże Wam także prognozowany czas na mecie oraz, najważniejsze – liczbę punktów, która jest podstawą w TEAM UP! Europe. Obserwując tabele będziemy można dowiedzieć się, która z drużyn jest najbliżej wygranej i jak układa się rywalizacja zawodowców i wyścig po zwycięstwo.

 

 

Wyniki wszystkich uczestników będą dostępne online na stronie biegu w znanej biegaczom formule. Tabele pokazywać będą międzyczasy co 5 kilometrów – możecie zatem śledzić swoich bliskich pokonujących kolejne odcinki lub sprawdzić swoje międzyczasy już po biegu. Strona pokaże także prognozowany czas na mecie.

 

 

  • Menu z lewej strony pozwala na przełączanie się pomiędzy biegami.
  • Każdy uczestnik, od razu po biegu, otrzyma także SMS ze swoim wynikiem.

OGLĄDAJ I CZYTAJ!
RELACJE FOTO, WIDEO I TEKSTOWE

 

Wydarzenie sportowe to nie tylko wynik – czas na mecie. To także cała masa momentów wartych zatrzymania w kadrze, nagrania, emocji i radości. Chcemy pokazać Wam Wielki Bieg z wielu perspektyw!

  • Kamera na mecie – jak co roku, na mecie biegu umieścimy kamerę, która upamiętni Wasz finisz. Materiał będzie emitowany na żywo – a potem dostępny do obejrzenia jako wideo. Live będzie pokazywany na You Tubie, ale umieścimy go również tutaj, na naszej stronie.


  • Na bieżąco w social mediachnasi lotni reporterzy, ich kamery i aparaty fotograficzne w połączeniu z aż czterema kanałami dostarczą Wam przez cały weekend ogrom materiałów i relacji, które powinny zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych sympatyków lekkiej atletyki i sportowych emocji. 

 

Obserwujcie:

  • https://www.facebook.com/MaratonWarszawski – tu czekają na Was informacje techniczne i ogłoszenia, a w dniu biegu – w niedzielę – sesje reporterskie LIVE z trasy i miasteczka. Po biegu zaś – galerie zdjęć od fotografów, pamiątkowe wideo i bogate podsumowania oraz after movie – film, który wywołuje niemałe wzruszenie i nakręca do działania, jak nic innego!

  • https://www.instagram.com/maratonwarszawski – nasz kanał to szansa, by zajrzeć za kulisy Maratonu Warszawskiego. Na stories regularnie pokazujemy Wam od kuchni eventy sportowe, przybliżamy biegowe emocje, relacjonujemy wydarzenia i przypominamy o najważniejszych kwestiach oraz rozmawiamy z Wami. W piątek, sobotę i niedzielę będziecie mogli, oglądając nas, stanąć w centrum największej polskiej imprezy biegowej.
  • https://www.instagram.com/team_up_europe – tu możecie spodziewać się relacji z biegu zawodowców – nagrania live z trasy, wywiady z zawodnikami, prezentacje i zakulisowe emocje towarzyszące walce o zwycięstwo w rywalizacji topowych zawodników w Europie. Relacja rozpocznie się wraz z przylotem biegaczy na warszawskie lotnisko!

  • https://www.instagram.com/magazynbieganie.pl – zajrzyjcie tu, jeśli szukacie kadrów, które pokażą radość biegania i przemycą ciekawostki z rywalizacji na trasach biegów. PS… Magazyn Bieganie to skarbnica wiedzy o naszej pasji, nie przegapcie artykułów poradnikowych i wiedzy ze świata biegowego publikowanej przez okrągły rok!

 

Czytajcie:

Jeśli chcecie na bieżąco wiedzieć o wydarzeniach z miasteczka, otrzymywać analizy wyników z trasy, czytać ciekawostki – musicie śledzić relację live tworzoną przez MagazynBieganie.pl. Biegowi eksperci będą dla Was wybierać i publikować najważniejsze treści minuta po minucie w automatycznie aktualizowanej relacji tekstowej.

 

 

Do zobaczenia! Pamiętajcie, że najwięcej emocji przeżyjecie, gdy pojawicie się z nami w Miasteczku Biegacza, a nagrania, relacje i posty nadrobicie wieczorem 😉 


Co jeszcze może Cię zainteresować?