29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Sprawdź swoją pozycję w rankingu Abbot World Marathon Majors Wanda Age Group!

15-10-2020 15:10

42. PZU ORLEN Maraton Warszawski był pierwszą oficjalną imprezą w Polsce, dzięki której biegacze mogą być zakwalifikowani do Mistrzostw Świata Abbot World Marathon Majors Wanda Age Group (biegacze w wieku 40+). Wasze wyniki z maratonu są już dostępne w systemie i możecie sprawdzić swoją pozycję w rankingu!

Ranking:  https://www.worldmarathonmajors.com/agwr/rankings/

Po wpisaniu swojego nazwiska, możesz sprawdzić swoją aktualną pozycję w rankingu. Ranking można też filtrować różnymi danymi i porównywać się z innymi zawodnikami.

Całoroczny ranking to ponad 175 wydarzeń, w których można zdobywać punkty. Pełną listę, znajdziesz tutaj: https://www.worldmarathonmajors.com/agwr/how-it-works/ Dwa najlepsze wyniki w serii, będą liczyły się w rankingu i przesądzą o tym, czy zakwalifikujesz się do Abbott World Marathon Majors Wanda Age Group World Championships w 2021 roku.

Jeśli jesteś zainteresowany swoją pozycją w rankingu światowym, musisz założyć profil i potwierdzić swój wynik, w przeciwnym razie możesz nie mieć szansy na zaproszenie na Mistrzostwa Świata w Londynie lub na dołączenie do społeczności maratończyków z całego świata!