29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zapraszamy do Strefy Bridgestone!

23-09-2019 13:09

Bridgestone – największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy oraz światowy partner Olimpijski i Paraolimpijski już 29 września będzie wspierać uczestników 41. PZU Maratonu Warszawskiego.

W dzień Maratonu zapraszamy serdecznie do Strefy Bridgestone, gdzie każdy będzie mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie w specjalnie zaprojektowanej foto budce. Najmłodsi goście na pewno pokochają przygotowany z myślą o nich nadmuchiwany tor przeszkód Bridgestone.  Dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w wyścigu, ale chcą wesprzeć któregoś z jego uczestników, Bridgestone przygotował specjalne tabliczki do kibicowania, na których można umieścić imię uczestnika.

Podczas imprezy będzie można spotkać ambasadorów kampanii olimpijskiej Bridgestone: Joannę Jóźwik i Karola Bieleckiego, którzy będą motywowali biegaczy i zachęcali do przesuwania własnych granic.

Bridgestone będzie również sponsorem tytularnym tegorocznej Sztafety Maratońskiej, będącej wydarzeniem towarzyszącym wrześniowego maratonu w Warszawie. Bridgestone Sztafeta Maratońska jest świetną okazją dla tych zawodników, którzy nie są gotowi do walki na pełnym dystansie. To też doskonały sposób na zakończenie sezonu biegowego wspólnie z przyjaciółmi, rodziną lub w gronie znajomych.

Inicjatywa jest częścią europejskiej kampanii Bridgestone „Chase Your Dream, No Matter What”. Kampania stawia sobie za cel przede wszystkim inspirowanie i motywowanie ludzi w każdym wieku, mających różne umiejętności, pasje i postawione cele. Marka zachęca, by  nigdy nie zrezygnować z walki o swoje marzenia, mimo wszystkich przeszkód, które stawia przed nami życie. Hasło PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko odzwierciedla również ambicje firmy, aby wspierać ludzi w zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do celu, by trzymali się wyznaczonej drogi i osiągali swoje cele, niezależnie od warunków. Ponadto Kampania ma na celu podkreślenie zaangażowania Bridgestone jako  światowego partnera Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.