29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Moc atrakcji dla biegaczy w strefie sponsora Nice To Fit You Warszawskiej Dychy

21-09-2023 13:09

Robert Korzeniowski, doświadczeni dietetycy i mnóstwo pysznego jedzenia – to tylko część atrakcji jakie będą czekać na biegaczy w namiocie sponsora Nice To Fit You Warszawskiej Dychy. Start biegu już za 3 dni! Co jeszcze przygotowała marka, by umilić ten wyjątkowy dzień biegaczom i kibicom?

Strefę Nice To Fit You uczestnicy wydarzenia będą mogli odwiedzać przez cały weekend. Na biegaczy i kibiców czekać tam będą nie tylko smaczne dania i przekąski z oferty cateringu, ale też kody rabatowe na całą ofertę Nice To Fit You. Ponadto, przez cały weekend w namiocie sponsora będzie można skorzystać z eksperckich porad dietetycznych oraz wykonać profesjonalny pomiar składu ciała. Eksperci żywieniowi Nice To Fit You odpowiedzą na pytania o najlepszą dietę dla początkujących i zaawansowanych biegaczy, podpowiedzą co jeść przed i po wysiłku oraz jaka dieta sprzyja regeneracji po dużym wysiłku fizycznym. Dietetycy będą dostępni w piątek, w godzinach 14:00 – 18:00 w Biurze Zawodów, zlokalizowanym w Pałacu Kultury i Nauki. W sobotę i niedzielę dietetycy będą dostępni w Strefie Nice To Fit You pod Pałacem Kultury w godzinach 9:00 – 15:00.

 

– To nie pierwsza współpraca sponsorska naszej marki z Fundacją Maratonu Warszawskiego, ale właśnie teraz zdecydowaliśmy się, by zostać sponsorem także własnego biegu – Nice To Fit You Warszawskiej Dychy. W tym roku obchodzimy 10-lecie działalności naszej firmy, a bieg na dychę idealnie wpisuje się w obchody tej ważnej dla nas rocznicy. Poza tym, jak wiadomo, dieta i sport zawsze idą w parze, tym bardziej cieszymy się, że to świętowanie podzielą z nami również uczestnicy naszego biegukomentuje Urszula Kupraszewicz, Chief Growth Officer w Nice To Fit You.

 

W Biurze Zawodów w PKiN na wszystkich biegaczy czekać będą motywacyjne opaski na rękę, będzie też można zrobić sobie ruchome zdjęcie na foto jump, zasięgnąć porad dietetycznych przed biegiem i oczywiście spróbować pysznych przekąsek od Nice To Fit You.

W dniu imprezy w strefie Nice To Fit You inspirować i dzielić się doświadczeniami będą znani i lubiani sportowcy, w tym mistrz olimpijski Robert Korzeniowski, który od początku września wspólnie z marką motywuje do udziału w biegu. W dniu wydarzenia, ramię w ramię z uczestnikami i drużyną Nice To Fit You, pobiegnie dystans 10 km by następnie, już w strefie w miasteczku biegowym, pozować do wspólnych zdjęć i odpowiedzieć na pytania fanów. W drużynie NTFY biegnie też Bartek Olszewski, znany jako Warszawski Biegacz oraz Marta Kruk znana też jako Codziennie Fit.

 

Po biegu uczestnicy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w koszulkach Nice To Fit You Warszawskiej Dychy i z imponującymi, oryginalnymi medalami, które od momentu prezentacji robią furorę w sieci. Sponsor zaprasza też na stretching z Martą Kruk, która na codzień prowadzi własne trasy treningowe w całej Polsce a jej kanał na YouTube śledzi już 270 tys. Osób. Sesje rozciągania odbędą się odpowiednio o 11:00 i 11:30.

 

Nice To Fit You zadba również o przestrzeń do relaksu i chilloutu – ta urządzona będzie w designerskim kontenerze, z tarasem i widokiem na Pałac Kultury i Nauki. Ale zanim relaks – trzeba dobiec do mety. Marka będzie kibicować biegaczom także na trasie biegu. Punkt kibicowania przy najbardziej znanej w Warszawie palmie na Rondzie de Gaulle’a będzie zagrzewał biegaczy do walki o medal i jak najlepszy czas.