29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Biegnij po dietę – wygraj 5-dniową dietę pudełkową od Nice To Fit You!

01-09-2022 11:09

Jesteście już gotowi na maraton? Na pewno. A gotowi na smakowitą dietę pudełkową? Jeśli tak, musicie wziąć udział w konkursie „Biegnij po dietę” w którym do wygrania jest dowolna 5-dniowa dieta pudełkowa od Nice To Fit You!

 

Zasady konkursu

– Na profilu Maraton Warszawski na Facebooku zamieść w komentarzu kreatywną odpowiedź na pytanie: „Dlaczego prawidłowe odżywianie powinno być ważne dla każdego biegacza?”.

– Nasze jury wybierze 3 najbardziej ciekawe odpowiedzi, a zwycięzcy otrzymają smakowitą nagrodę – 5 dni dowolnej diety pudełkowej od Nice To Fit You  – Oficjalnego sponsora 44. Maratonu Warszawskiego

– Konkurs trwa od 1 do 6 września 2022 r., a ogłoszenie zwycięzców nastąpi 7 września – na profilu FB Maraton Warszawski

Regulamin 

– Weź udział w konkursie!

 

Nice To Fit You to pionier rewolucyjnych rozwiązań na rynku diet pudełkowych w Polsce – firma jako pierwsza zaoferowała możliwość wybierania posiłków z menu na każdy dzień. Dzisiaj klienci codziennie mają możliwość komponowania swojego jadłospisu z 35 dań, dostępnych spośród 7 zdrowych, zbilansowanych diet. Dzięki opcji SELECT w aplikacji mobilnej, niczym w restauracji mogą także wybierać spośród prawie 60 konkretnych propozycji dań. O najwyższej jakości posiłków świadczą liczne certyfikaty, m.in.: Food Hygiene Control, V-Label, Viva oraz HACCP.

Więcej informacji o dietach Nice To Fit You