29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Bridgestone Sztafeta Maratońska – zapisy czas START!

31-07-2019 14:07

Wspólnie ze sponsorem tytularnym Bridgestone zapraszamy trzyosobowe drużyny do udziału w Bridgestone Sztafecie Maratońskiej.

To wspaniała możliwość zarówno dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o przebiegnięciu królewskiego dystansu, jak i chcących zaprosić do wspólnej zabawy w duchu rywalizacji przyjaciół, rodzinę, czy kolegów z firmy. To także doskonała okazja, aby poczuć magię i stać się częścią biegowego święta, jakim jest 41. PZU Maraton Warszawski.

Trasa sztafety

Uczestnicy Bridgestone Sztafety Maratońskiej pobiegną wraz z maratończykami na wspólnej trasie, która przebiegać będzie przez serce stolicy i atrakcyjnie turystycznie lokalizacje, jak Ogród Zoologiczny, Mosty: Gdański i Świętokrzyski, Łazienki Królewskie, Plac Trzech Krzyży, Rondo de Gaulle’a, Nowy Świat aż do Placu Zamkowego na Starym Mieście. Kolejne zmiany będą miały do pokonania dystanse w przybliżeniu: 20 kilometrów, 10 kilometrów oraz 12 kilometrów

Sponsor tytularny

Bridgestone będąca największym producentem opon na świecie, nie bez przypadku została sponsorem tytularnym imprezy. Marka ta rozpoczyna obecnie swoje Globalne Partnerstwo Olimpijskie, które potrwa aż do 2024 roku. Bridgestone jest także autorem kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” której celem jest inspirowanie ludzi rozwijania swoich zdolności oraz pasji.

POBIEGNIJCIE CHARYTATYWNIE!

Sprawdźcie jak działacie w drużynie jeszcze przed biegiem! Zarejestrujcie się do biegu ścieżką charytatywną #BiegamDobrze i wesprzyjcie jedną z dziesięciu partnerskich organizacji dobroczynnych. Po uzbieraniu 650 zł otrzymacie pakiet startowy, a zebrane środki przekazane zostaną na rzecz wybranej organizacji.

Termin: 29.09.2019
Opłata startowa: 200 zł
Zbiórka Charytatywna Biegam Dobrze: 650 zł
Dystanse: ok. 14 km + 10 km + 18 km
Limit drużyn: 300

ZAPISY
TRASA
REGULAMIN
LISTA STARTOWA
REGULAMIN #BIEGAMDOBRZE