29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Amazfit zaprasza w wspólnego pokonania trasy 44. Maratonu Warszawskiego. Dołącz do #AmazfitTeam i podejmij długofalową współpracę z marką

17-08-2022 14:08

Producent sportowych smartwatchy i Partner Pomiaru Czasu 44. Maratonu Warszawskiego, marka Amazfit, zaprasza do wspólnego udziału w tegorocznej edycji wydarzenia.

Jeżeli chcesz pobiec w jednym zespole i razem z innymi biegaczami wyróżnić się tle pozostałych uczestników, to #AmazfitTeam jest właśnie dla Ciebie! Marka Amazfit zadba o Twoje wyposażenie biegowe w postaci zestawu startowego zawierającego koszulkę, baton oraz napój energetyczny, a także przygotuje dla Ciebie specjalny zestaw czekający na finiszu, składający się z torby sportowej, ręcznika
szybkoschnącego, butelki na wodę, bluzy z kapturem oraz vouchera do sklepu amazfitpolska.pl.

Dodatkowo, jeżeli odnajdujesz się w mediach społecznościowych i masz zasięgowe profile, możesz nawiązać długotrwałą współpracę z marką Amazfit i brać udział w testach premierowych smartwatchy.
Aby zapisać się do #AmazfitTeam wypełnij formularz!

Amazfit od kilku lat aktywnie wspiera rozwój sportu na całym świecie, zajmując się również udoskonalaniem technologii czujników sportowych. Firma jest partnerem imprez sportowych w różnych zakątkach globu, w tym cyklu biegów Spartan Race. W czerwcu 2022 Amazfit objął patronat nad triathlonem Escape from Alcatraz w San Francisco, USA.