29 września 2024 / September 29th, 2024
 

OdLOTowy Bieg! Wygraj bilet lotniczy.

06-07-2017 15:07

Polskie Linie Lotnicze LOT oficjalnym Przewoźnikiem 39.  PZU Maratonu Warszawskiego! Specjalnie z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was konkurs, który sprawi, że ktoś  z Was pokona wrześniowy maraton jak na skrzydłach!

Czas, który został nam do biegu wykorzystamy na  wirtualne obiegnięcie Europy…po specjalnie przygotowanej przez nas mapie. Tylko od Was zależy, w jakim tempie to zrobimy.

Miasta na mapie zostały wybrane nieprzypadkowo – do każdego z nich możecie wygrać podwójne bilety LOT-u.

Co musimy zrobić?

Okrążenie po naszej trasie to około 16 500 kilometrów. Każdy nowo zapisany biegacz na maraton zmniejsza dystans do naszej wirtualnej mety o 42,2 km. Dlatego aby pokonać całą trasę w jednym okrążeniu do biegu dołączyć musi 391 nowych biegaczy (nowo nadane numery startowe). W tym czasie będziemy czekali na Wasze odpowiedzi na pytanie konkursowe. Odpowiedzi należy udzielać w komentarzu na Facebooku.

To co? Czas start!

Wybiegamy z Warszawy! Do pokonania mamy blisko 16 500 km. Poczucie biegowego ducha największych europejskich miast jest bliżej niż myślisz!

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? 

1. Należy mieć nadany numer startowy na 39. PZU Maraton Warszawski
2. Należy skomentować konkursowy POST na portalu facebook.com/MaratonWarszawski, odpowiadając na zadane pytanie i podając swój numer startowy.

Koniec konkursu ogłaszamy w komentarzu na Facebooku.

REGULAMIN