29 września 2024 / September 29th, 2024
 

6 tysięcy uczestników Wielkiego Biegu i 3 tysiące uczestników Dychy – zapisy na największą imprezę biegową w Polsce trwają!

11-09-2023 08:09

Już 6 tysięcy osób znajduje się na liście 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego! W Nice To Fit You Warszawskiej Dysze udział zadeklarowało już ponad 3 tysiące biegaczy i biegaczek, a do Bridgestone Sztafecie Maratońskiej  zgłosiło się 123 drużyny. Wszyscy na mecie otrzymają piękne, pamiątkowe medale – wiemy, jak wyglądają. Ostatni weekend września będzie prawdziwym świętem biegania – moc atrakcji dla kibiców, biegaczy małych i dużych i ich rodzin.

Tak wyglądają medale, które zawisną na szyjach wszystkich biegaczy, którzy ukończą biegi rozgrywane 24 września – 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski, Nice To Fit You Warszawską Dychę i Bridgestone Sztafetę Maratońską. Nadchodzi wspaniałe wydarzenie pełne sportowych emocji. Medale nawiązują do Warszawy, przedstawiają jej architekturę. Mamy nadzieję, że będą świetną pamiątką dla uczestników.

Nie tylko medale i wyjątkowe oprawy biegów przyciągają do uczestnictwa w wydarzeniu – ostatni weekend września będzie świętem dla Warszawiaków. Miasteczko Maratońskie, które stanie pod Pałacem Kultury i Nauki będzie miejscem, w którym miło czas spędzą całe rodziny. Masa atrakcji dla dzieci, strefa gastronomiczna, konkursy i strefy odpoczynku a także EXPO przy Biurze Zawodów – zapraszamy biegaczy i kibiców na największe biegowe święto w Polsce. Przyjdźcie, odbierzcie darmowe gadżety do kibicowania, spędźcie czas przy stoiskach edukacyjnych w Miasteczku i napawajcie się atmosferą Wielkiego Biegu – już po raz 45!

 

Zapisy na wydarzenie cały czas trwają! Dostępne dla chętnych są trzy biegi dla dorosłych – rozgrywane w niedzielę oraz biegi dla dzieci i młodzieży – rozgrywane w sobotę, 23 września. Zapraszamy!

Zapisy trwają >>>

Sprawdźcie również koniecznie strony, które przygotowaliśmy:

Nationale-Nederlanden Mini Maraton – szczegóły >>>
Atrakcje przygotowane dla Kibiców i ich rodzin opisaliśmy TUTAJ >>>
Informator Drogowy przedstawiający opis zmian w ruchu dostępny jest TU >>>
Najważniejsze informacje dla biegaczy >>>