29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Ruszyły zapisy na 44. Maraton Warszawski

21-12-2021 11:12

Ruszyły zapisy na 44. Maraton Warszawski, który wystartuje 25 września 2022 roku. Wielki bieg, będący symbolem niezłomności i sportowej tradycji, jako jeden z nielicznych na świecie, nieprzerwanie od ponad czterech dekad, gromadzi na starcie biegaczy pragnących zmierzyć się z królewskim dystansem.

Zapraszamy Was na jego 44. edycję. Zapisać możecie się za pomocą tradycyjnej ścieżki wnosząc opłatę startową lub skorzystać ze ścieżki charytatywnej #Biegam Dobrze, zbierając fundusze na najbliższy Waszemu sercu cel społeczny.

Jak dołączyć do akcji #BiegamDobrze

Wejdź na STRONĘ ZAPISÓW i wybierz ścieżkę charytatywną. Podczas rejestracji wybierzesz jedną z dziewięciu organizacji dobroczynnych oraz założysz profil swojej zbiórki. W PORADNIKU BIEGACZA CHARYTATYWNEGO dowiesz się, jak zbierać fundusze na wybrany cel. To od Ciebie będzie zależało, ile środków zgromadzisz na rzecz wybranej organizacji. Gdy licznik zbiórki przekroczy kwotę 450 złotych – otrzymasz pakiet startowy z wyjątkowym pomarańczowym numerem.
Podaruj start bliskiej osobie

Prezent w postaci pakietu startowego z pewności na 44. Maraton Warszawski ucieszy każdego zapalonego biegacza. Voucher, zakupiony w SKLEPIE INTERNETOWYM, otrzymasz mailem w pliku PDF – możesz go wydrukować i zrobić piękną kartkę okolicznościową.

 

Termin: 25 września 2022 roku
Start: godz. 09:00. W zależności od aktualnych regulacji prawnych, start biegu może nastąpić w falach. Ewentualny podział na fale startowe nastąpi bliżej terminu biegu.
Opłata startowa: 200 zł
Pakiet w ramach #BiegamDobrze: zebranie kwoty minimalnej 450 zł do 31 sierpnia 2022.