29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Ruszyły zapisy na charytatywny Bieg Jedności z Ukrainą

28-02-2022 14:02

Każdy z nas może biec w stronę dobra!

Bieg Jedności z Ukrainą ma nie tylko wyrazić naszą solidarność i wsparcie, ale też przynieść realną pomoc finansową osobom dotkniętym działaniami wojennymi.

Wydarzenie będzie miało charakter wirtualny, jednak każdy z Was swój dystans może pokonać wspólnie z innymi osobami lub podczas zorganizowanego biegu.

Całość Waszych wpłat wniesionych za udział w tym wydarzeniu zostanie przekazana Polskiej Akcji Humanitarnej, która prowadzi działania pomocowe dla osób dotkniętych wojną na Ukrainie. Wydarzenie trwa od 28 lutego aż do 27 marca, a wszystkie środki będziemy na bieżąco przekazywać na konkretną pomoc.

Bieg możecie odbyć indywidualnie w dowolnej lokalizacji.

Uczestnicy Warszawskiego Półmaratonu Pokoju (16. Półmaraton Warszawski) i New Balance Biegu na Piątkę mogą pokonać dystans podczas swojego startu 27 marca. Wystarczy, że do swoich koszulek startowych przypniecie dodatkowy symboliczny numer startowy, a następnie zarejestrujecie swoje wyniki.

Aby 100% Waszych wpłat mogło wesprzeć cel – zdecydowaliśmy się nie produkować medali czy koszulek, które spowodowałby powstanie niepotrzebnych kosztów. Każdy z Was otrzyma możliwość pobrania indywidualnego certyfikatu potwierdzającego wzięcie udziału w Biegu Jedności z Ukrainą, a Wasze nazwiska znajdą się na oficjalnej liście wyników. Przede wszystkim – Wasza pomoc trafi tam, gdzie będzie najbardziej potrzebna.

DYSTANS
W ramach biegu możecie wybrać jeden z trzech dystansów: 21,097 km, 10 km lub 5 km.

ZAPISY
Strona rejestracji >>

WPŁATY
Opłata startowa za bieg to darowizna w wysokości 50 zł, która w całości zostanie przekazana na rzecz działań pomocowych Polskiej Akcji Humanitarnej.

NUMERY STARTOWE
Numery startowe Biegu Jedności z Ukrainą będziecie mogli pobrać i samodzielnie wydrukować z Waszych profili biegacza (po zalogowaniu na naszej stronie) w zakładce „Twoje Biegi” od 2 marca.

WYNIKI
Swoje wyniki będziecie mogli wgrywać od 2 marca na stronie https://live.sts-timing.pl/bjzu/. Na stronie biegu dostępna będzie także lista wyników. Dziękujemy STS Timing za bezpłatne wsparcie naszej inicjatywy, co pozwala nam na przekazanie całości Waszych wpłat dla potrzebujących.

CERTYFIKATY
Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma możliwość pobrania certyfikatu potwierdzającego wzięcie udziału w charytatywnym biegu wirtualnym.

Dbajcie o swoją kondycję fizyczną i psychiczną, aby móc pomagać innym.
——-

W 2022 roku 16. Półmaraton Warszawski będzie nosił nazwę „Warszawski Półmaraton Pokoju”. Dowiedz się więcej o tej inicjatywie »