29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Dbanie o zdrowie to maraton. W tym biegu wspiera nas Nationale-Nederlanden!

16-02-2023 10:02

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. zostało sponsorem tytularnym 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego! To firma, która od lat promuje profilaktykę zdrowia i wspiera bieganie.

– Wiemy, że dbanie o zdrowie to nie sprint, a maraton. Dlatego cieszymy się, że dołączamy do tak wyjątkowych wydarzeń, jakimi są 17. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski i 45. Nationale- Nederlanden Maraton Warszawski. Będziemy kibicować Wam na trasie i pomagać poza nią. Już wkrótce ujawnimy pierwsze atrakcje, które przygotowaliśmy dla Was i Waszych bliskich – mówi Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i marki w Nationale-Nederlanden.

Nationale-Nederlanden od lat zachęca do zadbania o profilaktykę finansową (w postaci ubezpieczenia na życie i na wypadek problemów ze zdrowiem) oraz profilaktykę zdrowia i podchodzi do tego #długodystansZDROWO. Częścią profilaktyki jest oczywiście sport, w tym bieganie. Dlatego marka od dawna, konsekwentnie, promuję tę formę aktywności.

Od 2015 roku jest sponsorem tytularnym ogólnopolskiego cyklu biegów przełajowych CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden, które są kierowane do dzieci i dorosłych. Globalnie, jako Grupa NN, współorganizuje imprezy biegowe na całym świecie – od Rotterdamu (NN Marathon Rotterdam), przez Hagi (NN CPC Loop Den Haag), po Naha w Japonii (Naha Marathon). Jest też sponsorem zawodowego zespołu NN Running Team. W jego skład wchodzą największe gwiazdy biegania długodystansowego, m.in. aktualni rekordziści świata: Letesenbet Gedey (półmaraton kobiet) oraz
Eliud Kipchoge (maraton mężczyzn).

Marka nie tylko angażuje się w akcje biegowe na zewnątrz, ale może też pochwalić się grupą biegową wewnątrz firmy, która regularnie ze sobą trenuje i startuje w zawodach (w tym – w Półmaratonie Warszawskim).

Jak widzicie, nasz nowy sponsor od lat promuje bieganie dla zdrowia i podchodzi do tego #długodystansZDROWO. Dlatego o ten aspekt zdrowotny zadba też podczas naszych wydarzeń. Już wkrótce zdradzimy Wam więcej!

Dowiedz się więcej o zaangażowaniu Nationale-Nederlanden we wspieranie biegaczy: