29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Ruszyły zapisy na Bridgestone Sztafetę Maratońską

19-07-2022 10:07

W drużynie siła! Nic nie motywuje i nie wzmaga takich emocji, jak rywalizacja drużynowa. Dlatego zbierz 3-osobową grupę przyjaciół, rodzinę lub koleżanki i kolegów z firmy, aby wspólnie wziąć udział w święcie biegania, jakie opanuje stolicę w ostatnią niedzielę września i poczuć atmosferę Maratonu Warszawskiego!

Bridgestone Sztafeta Maratońska to wspaniała możliwość także dla tych, którzy dopiero oswajają się z myślą o przebiegnięciu królewskiego dystansu, a jednocześnie pragną poczuć magię i stać się częścią Wielkiego Biegu.


3-OSOBOWE ZESPOŁY NA START

Uczestnicy Bridgestone Sztafety Maratońskiej podzielą między sobą dystans maratonu: zawodnik na pierwszej zmianie będzie miał do pokonania około 14 kilometrów, drugi– około 10 kilometrów, a ostatni – około 18 kilometrów. Strefy zmian są zlokalizowane w niedalekim sąsiedztwie startu i mety, dzięki czemu każdy uczestnik będzie miał komfort startu niezależnie od tego, na której zmianie pobiegnie.


TRASA SZTAFETY

Uczestnicy Bridgestone Sztafety Maratońskiej wystartują wraz z maratończykami na WSPÓLNEJ TRASIE, która przebiegać będzie przez serce stolicy i atrakcyjnie turystycznie lokalizacje, jak Łazienki Królewskie, Mosty: Gdański i Świętokrzyski, Plac Trzech Krzyży, Rondo de Gaulle’a, Nowy Świat aż do Placu Zamkowego na Starym Mieście.


POBIEGNIJCIE DOBRZE

Przy organizacji Bridgestone Sztafety Maratońskiej nie może zabraknąć akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już blisko 7 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych. Do biegu można zapisać się poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujemy środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu 1000 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujemy pakiet startowy na bieg. Chcecie dodać swojemu startowi dodatkowego sensu? Sprawdźcie, jak to zrobić >>>


SPONSOR TYTULARNY

Bridgestone – jeden z największych producentów opon na świecie, nie bez przypadku został sponsorem tytularnym imprezy. Marka jest globalnym partnerem igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich, które już za 2 lata odbędą się w Europie, w Paryżu.


Jeżeli w tym roku nie startujesz na pełnym królewskim dystansie, a nie chcesz, aby ominęły Cię emocje i atmosfera ostatniej niedzieli września – do zobaczenia na Bridgestone Sztafecie Maratońskiej!


TERMIN:
25.09.2022
OPŁATA STARTOWA: 300 zł / drużynę
TERMIN ZAPISÓW: do 19 września
DYSTANSE: ok. 14 km + 10 km + 18 km
LIMIT DRUŻYN: 300