29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Diamant Pro Sport ponownie z nami!

22-08-2022 19:08

Miło nam poinformować, że znany producent żeli energetycznych Diamant ProSport będzie głównym dostawcą 44. Maratonu Warszawskiego, wspomagającym Was w intensywnym wysiłku na trasie. Żel od Diamant Pro Sport znajdziecie w swoich pakietach startowych!
Diamant ProSport ma w swojej ofercie sportowe żele o smaku grejpfrutowym, zawierające różne węglowodany dostarczające natychmiastowej dawki energii. W produkcie znajdziecie też cenne elektrolity, w postaci związków sodu i potasu; nie znajdziecie zaś w nim sztucznych barwników i konserwantów!
– Cieszymy się, że możemy być ponowie blisko uczestników Maratonu Warszawskiego. Cieszymy się również, że możemy Was wspierać po raz kolejny, dodając energii i „powera” do przemierzenia dalszych kilometrów na trasie. Trzymamy kciuki za wyniki i biegniemy z wami, bo sami jesteśmy pasjonatami tego sportu – powiedział Paweł Maciejewski, Dyrektor Sprzedaży w Pfeifer & Langen Polska.
Diamant ProSport to poręczny, smaczny żel wyprodukowany z polskich buraków cukrowych. W składzie znajdują się m.in.

  • różne postaci węglowodanów – jedne uwalniają się natychmiast, inne później, dostarczając energii na długo
  • podstawowe elektrolity uzupełniające straty sodu i potasu podczas wysiłku
  • naturalny aromat grejpfrutowy, który orzeźwia, przełamuje słodycz i pobudza wydzielanie śliny.

Producent żelu przygotował dla Was 10-procentowy rabat. Aby z niego skorzystać wejdź na www.sklep.diamant.pl oraz wpisz kod rabatowy: „Pro Sport”. Promocja trwa do 30.10.2022