29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Klasyfikacja drużynowa na 45. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim

22-08-2023 10:08
Wiemy, jak lubicie rywalizować i łączyć się w teamy – rodzinne, służbowe, sportowe. Przypominamy więc, że można zapisywać się do „drużynówki”! W tym roku rywalizacja zyskała nowy, bardziej emocjonujący charakter. Klasyfikacja zespołów – TEAM UP! Everyone – opiera się na kalkulatorze punktów.
Nowy przelicznik punktowy
Czas będzie przeliczany na punkty według przelicznika World Athletics, tak aby zapewnić porównywalność wyników, niezależnie od tego, ile biegaczek i biegaczy liczy konkretny team.
Jak to działa?
Wynik końcowy drużyny zostanie obliczony na podstawie przelicznika punktowego World Athletics >>> i będzie sumą:
a) najlepszego wyniku punktowego mężczyzny
oraz
b) najlepszego wyniku punktowego kobiety
oraz
c) lepszego z 2 pozostałych rezultatów punktowych uzyskanych przez członków drużyny w 45. Nationale-Nederlanden Maratonie Warszawskim przez zawodników reprezentujących drużynę.
👉 Drużyna składa się z 3 lub 4 osób, w tym co najmniej jednej kobiety i co najmniej jednego mężczyzny.
👉 Dla najlepszego amatorskiego teamu przewidziana jest nagroda finansowa.
👉 Udział w projekcie jest darmowy – zapisać może się każda osoba mająca numer startowy.
👉 Klasyfikacja indywidualna jest niezależna od drużynowej. Biegnąc w zespole, można również walczyć o miejsca i nagrody w klasyfikacji ogólnej i w kategoriach wiekowych.
Jak się zapisać?
Jeśli masz już numer startowy to w panelu rejestracyjnym na Twoim koncie znajduje się niebieski przycisk “Utwórz drużynę”. Znajdziesz go klikając w EDYTUJ DANE przy kafelku Maratonu.
System każe wybrać Ci nazwę i… już. Teraz możesz wysłać kilka zaproszeń. W okienku wyszukiwarki wpisz numer osoby, którą chcesz zaprosić (dlatego warto porozmawiać wcześniej i zapytać chętnych o numer startowy), zaznaczyć ją i kliknąć „Zaproś”.
Macie numery startowe na Maraton? Skompletujcie drużynę i biegnijcie prosto do mety jako drużyna!