29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Jabra zaprasza na oficjalną rozgrzewkę z Agatą Dąbrowską i Bartkiem Paluchem przed startem 44. Maratonu Warszawskiego!

21-09-2022 17:09

Już za 4 dni wielkie święto biegaczy – 44. Maraton Warszawski pobiegnie ulicami Warszawy. Przed startem nie może zabraknąć energetycznej rozgrzewki, aby podnieść temperaturę mięśni i pobudzić organizm do pracy. Dlatego już dziś zapraszamy na oficjalną muzyczną rozgrzewkę powered by Jabra w wykonaniu profesjonalnych trenerów personalnych Agaty Dąbrowskiej i Bartka Palucha.

Początek rozgrzewki o 8:45 na scenie startu 44. Maratonu Warszawskiego na ul. Konwiktorskiej. Dobra rozgrzewka to najlepszy początek doskonałego biegu jeśli zależy nam na pozytywnych wynikach, długotrwałej radości z biegania i uniknięciu kontuzji.

Już dziś możecie skorzystać z podpowiedzi Agaty i Bartka dotyczącej kilku przydatnych ćwiczeń przed treningiem biegowym. Zobaczcie poniższe wideo.

Strefa Jabra w miasteczku maratońskim w Multimedialnym Parku Fontann

Jabra, jako Oficjalny Partner 44. Maratonu Warszawskiego i Partner Technologiczny biegu, zadba o dobrą zabawę nie tylko na starcie, ale także w miasteczku maratońskim, gdzie w specjalnej strefie firmy będzie można przetestować sportowe słuchawki douszne z serii Jabra Elite Active, wziąć udział w konkursach, w których do wygrania są m.in. sportowe słuchawki Jabra Elite 4 Active, a także miło i aktywnie spędzić czas z najmłodszymi na których czeka wiele atrakcji.

Jabra przygotowała też niespodziankę dla biegaczy, którzy jak co roku pokonują trasę w różnorodnych przebraniach. Szykujcie nietypowy strój na 25 września? Sprawdźcie więc szczegóły konkursu ,,NaSTRÓJ się na muzykę” i zwiększcie swoje szanse na trenowanie ze sportowymi słuchawkami i ulubioną muzyką. Więcej informacji o konkursie >>>

Sportowe słuchawki Elite 4 Active i Elite 7 Active to doskonali partnerzy każdego treningu biegowego. Są wodoodporne, odporne na pot, a także idealnie dopasowane do ucha co pozwala cieszyć się komfortem, wygodą i pewnością że nie wypadną nawet podczas intensywnych aktywności.

Więcej informacji o możliwościach sportowych słuchawek Jabra znajdziecie tutaj >>> .