29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Każdy Może Stać się Biegaczem – inspirująca rozmowa z olimpijczykiem Robertem Korzeniowskim. Filozofia Biegania według Roberta Korzeniowskiego

07-09-2023 12:09

W ramach działań około maratonowych Nice To Fit You zainicjowało start swojego podcastu dostępnego na Spotify oraz YouTube, a pierwszym gościem jest Robert Korzeniowski i tematyka biegowa. Agnieszka Tokarz, dietetyczka oraz Food & Trends managerka w Nice To Fit You rozmawia z gościem o jego nawykach żywieniowych i ich wpływie na jego osiągnięcia – ten odcinek to dawka wiedzy o tym, jak przygotować się do maratonu, zarówno pod kątem treningów jak i właściwego odżywiania.

 

Filozofia Biegania według Roberta Korzeniowskiego

Biegać każdy może – to zdanie stanowi klucz do filozofii Roberta. Jego własna historia jest równie inspirująca. Kiedyś miał zwolnienie z WF-u, a dziś jest zdobywcą olimpijskiego złota. To dowód na to, że przeciwności losu można pokonać, o ile ma się odpowiednie nastawienie. Jeżeli zastanawiasz się, jak zacząć biegać, jaki dystans wybrać, czy może „dycha” to rzeczywiście taki potwór, jak go malują – Robert ma dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek. Od przygotowania treningowego, przez odżywianie przed i po biegu, aż po mentalne nastawienie, wszystko to zostanie omówione w tym wyjątkowym odcinku.

„Biegać każdy może” – to hasło, które odzwierciedla filozofię Roberta Korzeniowskiego. Jego życiowa historia jest niewiarygodnie inspirująca. Mimo że kiedyś miał zwolnienie z zajęć wychowania fizycznego, dziś jest zdobywcą olimpijskiego złota. To pokazuje, że z odpowiednim nastawieniem można pokonać wszelkie przeciwności losu. Jeżeli szukacie motywacji i zastanawiacie się, jak zacząć biegać, jaką trasę wybrać, czy też „dycha” jest odpowiednim dystansem na debiut – to Robert Korzeniowski ma dla Was mnóstwo praktycznych rad. Od przygotowania treningowego, przez odżywianie przed i po biegu, aż po nastawienie, wszystko to zostanie omówione w tym wyjątkowym odcinku!

 

Dodatkowy Smaczek dla Uczestników Warszawskiej Dychy

Sponsor tytularny biegu Nice To Fit You Warszawska Dycha przygotował coś specjalnego dla miłośników średnich dystansów. Uczestnicy będą mieli rzadką okazję biec razem z czterokrotnym mistrzem olimpijskim na dystansie 10 km. Tego nie można przegapić!