29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Maratończycy, dołączcie do badania! Jesteśmy partnerem projektu Narodowego Centrum Nauki i Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego!

07-06-2024 09:06

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem projektu badawczego Narodowego Centrum Nauki i Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego! Badanie pt. Znaczenie perspektyw czasowych dla dynamiki stanów afektywnych, motywacji i poziomu wykonania w sporcie sprawdzi, jak poszczególne perspektywy czasowe (myślenie o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości) mogą̨ wpływać na funkcjonowanie sportowców.

Razem z Wydziałem Psychologii UW poszukujemy biegaczy, którzy chcieliby wziąć udział w badaniu.

Jeśli:
 Systematycznie trenujesz i przygotowujesz się do imprez biegowych
 W ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy planujesz start w maratonie
 Interesujesz się treningiem mentalnym i chcesz lepiej poznać swój sposób myślenia

To nasze badanie jest właśnie dla Ciebie!

Biorąc udział w projekcie pomożesz odkryć czynniki psychologiczne, które odpowiadają za optymalne przygotowanie do zawodów. Dokładnie zbadany zostanie ich wpływ na poziom oraz jakość motywacji, dokładność realizacji planu treningowego oraz funkcjonowanie emocjonalne (zarówno przed zawodami sportowymi, jak i po nich).

 

Projekt potrwa kilka miesięcy i będzie opierał się na wypełnianiu prostych kwestionariuszy. Do przeprowadzenia projektu posłuży specjalnie opracowana aplikacja mobilna TimExcellence App. Do udziału zapraszamy osoby pełnoletnie – a za udział w projekcie przewidujemy wynagrodzenie.

Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu, przeczytaj więcej i wypełnij formularz na stronie: https://timexcellence.org

Zapraszamy!