29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Mapa lokalizacji biegu wirtualnego

08-09-2020 16:09

Mamy niespodziankę dla biegaczy wirtualnych w ramach 42. PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego. Placu Teatralny w Warszawie to nie jedyna lokalizacja, w której nie zabraknie uczestników naszej imprezy. Zobaczcie na naszej mapie, w jak wielu miejscach możecie znaleźć kompanów do wspólnego pokonania wybranego dystansu.

Stworzyliśmy dedykowaną mapę, na której możecie sprawdzić lokalizacje uczestników zarejestrowanych na tegoroczny bieg wirtualny. Mapa działa na urządzeniach mobilnych, natomiast więcej informacji takich jak liczba uczestników z danego regionu, jest dostępnych z widoku na komputerze. Na bieg wirtualny zapisało się już 1000 osób, a lista startowa cały czas rośnie.

Kliknij na mapę, aby ją otworzyć

Zachęcamy Was do dołączenia do wydarzenia na facebooku 42. PZU ORLEN Maraton Warszawski. Jeżeli szukacie kompana do przebiegnięcia maratonu lub startu na jednym z krótszych dystansów (5, 10 lub 21 km) możecie opublikować wiadomość i poszukać biegaczy z Waszych okolic.

Postanowiliśmy również pokazać Wam miejsca, w których na trasy biegów planują wyruszyć zorganizowane grupy. Pierwszą taką ekipą jest Team ZabieganeDni, który zaprasza do Lasu Kabackiego w Warszawie, 27 września o godzinie 10:00. Jeżeli planujecie podobne inicjatywy – napiszcie do nas na adres: wirtualny@maratonwarszawski.com, podając nam bliższe informacje, na przykład termin i lokalizację, w której będziecie pokonywać kilometry łącząc się z nami w Wielkim Biegu.

Mapę będziemy aktualizowali na bieżąco, więc zachęcamy Was do śledzenia zawartych w niej informacji.