29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zdjęcia Pic2Go dla uczestników maratonu i sztafety od Bridgestone

26-08-2021 17:08

Jak działa PIC2GO?

  1. Biegacz, zanim wystartuje, umieszcza swój numer startowy z wydrukowanym na nim pictagiem w widocznym miejscu na koszulce.
  2. Zdjęcia biegaczy wgrywane są do serwisu PIC2GO już w trakcie biegu i udostępniane na platformie PIC2GO
  3. Za linią mety, po zakończeniu biegu wejdź na stronę www.maratonwarszawski.com/pic2go i wpisz do odpowiedniego okienka swój numer startowy, wybierz zdjęcia, które chcesz opublikować na Facebooku i ciesz się nimi.
  4. Zdjęcia będą sukcesywnie wgrywane jeszcze po maratonie. Pamiętaj, by regularnie sprawdzać czy nie masz nowych zdjęć.
  5. Dedykowana biegaczowi strona, na której opublikowane będą zdjęcia zawierać będzie również statystyki z biegu, wirtualną mapkę 3D oraz plakat.

Aktywuj swój numer startowy w poniższym okienku, aby otrzymać pamiątkowe zdjęcia z 43. Maratonu Warszawskiego i Bridgestone Sztafety Maratońskiej. Zdjęcia będą spływać na Twoje konto już w trakcie biegu. Dobiegasz na metę i wybierasz te, które chcesz opublikować!

UWAGA: Warunkiem otrzymania zdjęć i prawidłowej identyfikacji zawodników jest zamocowanie numeru startowego (z pictagiem) z przodu w widocznym miejscu w pozycji poziomej. Krzywo przywieszone numery startowe lub częściowo zasłonięte pictagi utrudnią, a czasami nawet uniemożliwią identyfikację zawodnika.”

 

Fundatorem darmowych zdjęć od Pic2Go jest sponsor 43. Maratonu Warszawskiego oraz sponsor tytularny Bridgestone Sztafety Maratońskiej, marka Bridgestone.