29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Pobierz swoje pamiątkowe zdjęcia i podtrzymuj biegowe emocje!

25-09-2023 15:09

Za nami wyjątkowe biegowe przeżycia. W miniony weekend uczestnicy 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego i Bridgestone Sztafety Maratońskiej przebiegli ulicami stolicy, dając wyraz swojej sportowej pasji i mierząc się z królewskim dystansem – indywidualnie lub grupowo.

Bridgestone jako Globalny Partner Olimpijski z dumą wspierał wszystkich biegaczy w drodze do mety i uwiecznił ich osiągnięcia i emocje, jakie przeżywali na trasie. Na zawodników, którzy aktywowali swój numer startowy na platformie Pic2Go, czekając pamiątkowe zdjęcia!

 

Jeśli brałeś udział w którymś z tych biegów, pobierz swoje zdjęcia, przeżywaj dalej biegowe emocje i dziel się nimi na swoim profilu Facebook!

Wróć na platformę i sprawdź swoje zdjęcia ponownie, nawet jeśli zrobiłeś to tuż po przekroczeniu mety. Kolejne materiały są uzupełniane mimo zakończenia wydarzenia.

Na dedykowanej stronie znajdziesz również statystyki swojego biegu, wirtualną mapę 3D oraz plakat.

 

POBIERZ SWOJE ZDJĘCIA Z BIEGU >>>

 

Fundatorem darmowych zdjęć od Pic2Go jest sponsor tytularny Bridgestone Sztafety Maratońskiej i sponsor 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego – marka Bridgestone.