29 września 2024 / September 29th, 2024
 

TomTom wspiera maratończyków!

22-09-2015 23:09

TomTom_RGB_logoTo kolejna z wielu inicjatyw, w jaką angażuje się holenderska marka tworząca produkty z myślą o osobach, dla których aktywność fizyczna jest pasją i wyzwaniem.

W trakcie 37. PZU Maratonu Warszawskiego biegacze będą mieli szansę zapoznać się z produktami oferowanymi przez jednego z największych producentów urządzeń przeznaczonych dla osób aktywnych. Zegarki przygotowane przez TomTom pełnią funkcję osobistego trenera na nadgarstku. Zostały zaprojektowane z myślą o biegaczach, którzy na bieżąco chcą obserwować dane dotyczące treningów oraz kontrolować czas, przebytą trasę, tętno i tempo biegu podczas startów w zawodach. Wśród nowości przygotowanych przez holenderską markę znajdą się m. in. smartwatche z serii Runner2, z wbudowanym odtwarzaczem muzyki i czujnikiem tętna. Akcesoria ułatwiają osiąganie założonych celów oraz motywują do utrzymywania coraz lepszej formy.

TomTom chce być blisko biegaczy, dla których starty w zawodach są ogromną pasją, przynoszącą satysfakcję. To nie pierwszy raz, kiedy wspieramy ich z całego serca, będąc wraz z nimi na tak prestiżowym wydarzeniu, jakim jest 37. PZU Maraton Warszawski – zapewnia Magdalena Marciniszyn, Marketing Manager CEE marki TomTom.