24 września 2023 / September 24th, 2023
 

#BiegamDobrze uzbierało już 300 tys. zł

20-01-2016 16:01

Od momentu startu akcji w dwóch zbiórkach zgromadziliśmy już 300 tys. zł! Do charytatywnego biegania dołączył również dyrektor fundacji, Marek Tronina, który 3 kwietnia po raz pierwszy pobiegnie z nami w imprezie, którą sam organizuje.

Ty również biorąc udział w biegu możesz pomagać innym.
To bardzo proste!

Wystarczy podczas rejestracji na bieg zamiast tradycyjnej ścieżki skorzystać z opcji #BiegamDobrze. Wybierasz jedną z sześciu organizacji dobroczynnych, której na koniec przekażemy zebrane przez Ciebie środki, zakładasz profil zbiórki dodając zdjęcie, opis i… to tyle! Prawda, że proste?!

Teraz wystarczy, że będziesz promował zbiórkę wśród swoich znajomych. Możesz zorganizować mini-bankiet, na który zaprosisz wszystkich, którzy dokonali wpłaty na Twoją zbiórkę, możesz wyznaczyć progi zbiórki, po osiągnięciu których zobowiążesz się do wykonania pewnej czynności. Jakiej?… Niech zadziała Twoja fantazja! Może za każde 10 zł zbiórki wykonasz 10 przysiadów przed startem, może po zebraniu 500 zł pobiegniesz przebrany za Batmana, albo w tych obciachowych leginsach w panterkę, a może po przekroczeniu kwoty 2 tys. zł zobowiążesz się po dotarciu do mety pobiec drugi półmaraton w przeciwnym kierunku?…

Wasza kreatywność tak naprawdę nie zna granic, a skutkuje nieocenioną pomocą innym. Tobie zostawiamy wybór, komu chcesz pomagać: wspierać terapię dzieci autystycznych z Fundacji Synapsis, finansować leczenie i profilaktykę rakową z ekipą Rak’n’roll, a może ratować zagrożone gatunki z WWF Polska.

Dziel się dobrem z innymi. Nadaj swojemu biegowi sens.
Dołącz do nas i mów innym głośno o tym, co robisz!

#BiegamDobrze