29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Połączeni w biegu! Trwają zapisy na bieg wirtualny

24-08-2020 14:08


Zapraszamy Was gorąco do udziału w wirtualnej odsłonie 42. Maratonu Warszawskiego. Poza królewskim dystansem, możecie pobiec z nami także na dystansie 21, 10 i 5 km. Maraton Warszawski nie zatrzymał się ani razu w swojej ponad 40-letniej historii. Nie zatrzymujcie się i Wy, a my zrobimy wszystko, abyście czuli się realną częścią tej historii!

W ramach biegu udostępnimy Wam dedykowaną aplikację, z którą będziecie mogli wyruszyć na swoją ulubioną trasę. Biegniemy 26 i 27 września, czyli w tym samym terminie, w którym w Warszawie odbywał się będzie bieg stacjonarny. Takie same będą też medale, które otrzymają uczestnicy biegu maratońskiego. 27 września połączymy się z Wami za pomocą fal radiowych, aby wspólnie wsłuchać Snu o Warszawie. Będziemy zachęcać Was do przesyłania swoich zdjęć wykonanych w aplikacji, a wyniki wszystkich uczestników zostaną opublikowane w specjalnej gazecie 42. Maratonu Warszawskiego wydanej tuż po biegu. Bo w tym wyjątkowym roku biegniemy razem, niezależnie od tego, w której części świata pokonacie swój dystans.

 

POBIEGNIJ W SŁUSZNEJ SPRAWIE

Szczególnie mocno zachęcamy Was do udziału w akcji #BiegamDobrze. Wybierając ścieżkę charytatywną możecie złożyć swoją wirtualną zbiórkę i wesprzeć działania jednej z 9 organizacji dobroczynnych. W ubiegłym roku zebraliśmy wspólnie blisko 1,5 mln złotych na cele charytatywne. W tym roku, bez naszego wspólnego zaangażowania, tej pomocy zwyczajnie brakuje. Swojemu startowi możecie nadać wyjątkowy sens, a na mecie cieszyć się podwójną satysfakcją. Pamiętajcie: W słusznej sprawie biegnie się lżej!

Szczegółowe zasady biegu wirtualnego znajdziecie TUTAJ.

ZAPISZ SIĘ DO UDZIAŁU >>>


PAKIETY STARTOWE

ŚCIEŻKA TRADYCYJNA (maraton, 21 km, 10 km, 5 km)

pakiet podstawowy – 19 PLN

 • dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej 42. Maratonu Warszawskiego
 • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego
 • wirtualny numer startowy
 • wirtualny medal

pakiet z medalem i wysyłką – 49 PLN

 • dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej
 • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego
 • oficjalny numer startowy
 • oficjalny medal
 • wysyłka pakietu

pakiet z medalem koszulką i wysyłką – 99 PLN

 • dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej
 • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego
 • oficjalny numer startowy
 • oficjalny medal
 • limitowana koszulka techniczna marki New Balance
 • wysyłka pakietu

ŚCIEŻKA CHARYTATYWNA #BiegamDobrze (maraton, 21 km, 10 km, 5 km)

Rejestrując się do biegu wirtualnego możesz wybrać ścieżkę #BiegamDobrze. W ramach zapisów wybierzesz jedną z 9 organizacji dobroczynnych i założysz swoją wirtualną zbiórkę. Zachęcając swoich bliskich i znajomych do wpłat na ważny dla Ciebie cel, będziesz zasilać swoją skarbonkę. Po zebraniu kwoty minimalnej 150 zł w prezencie od wspieranej organizacji otrzymasz pakiet startowy:

 • dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej
 • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego
 • wyjątkowy pomarańczowy numer startowy akcji #BiegamDobrze
 • oficjalny medal
 • wysyłka pakietu
 • upominki od organizacji dobroczynnej, mnóstwo wdzięczności i dobrej energii

Szczegóły akcji #BiegamDobrze, podpowiedzi, inspiracje i listę wspieranych organizacji znajdziesz TUTAJ.


ZAPISZ SIĘ DO UDZIAŁU >>>

To będzie niezwykła edycja 42. Maratonu Warszawskiego. Twój bieg, może być częścią jego historii.

Swój bieg musisz wykonać w dniach 26-27 września. W tym wyjątkowym roku biegniemy razem, niezależnie od tego, w której części świata wyruszysz na swoją trasę!

Dostęp do dedykowanej aplikacji otrzyma każda osoba, która zarejestrowała się na bieg i wniosła opłatę startową. Aplikacja będzie dostępna do pobrania na początku września na AppStore i Google Play. Logowanie się będzie umożliwione na podstawie przyznanego numeru startowego i danych używanych do logowania się w panelu rejestracyjnym. O dostępności aplikacji poinformujemy Cię mailem, informacje pojawią się także we wszystkich kanałach komunikacyjnych imprezy.

Aby biec z nami możesz skorzystać z opcji trackingu w dedykowanej aplikacji mobilnej lub wystartować ze swoim ulubionym zegarkiem/aplikacją biegową, a po biegu przesłać nam zrzutu ekranu i pliku .gpx. Wszystkie instrukcje dot. aplikacji i wgrywania wyników otrzymasz od nas w pierwszej połowie września.

Medal i koszulkę otrzymają biegacze w zależności od wybranego pakietu startowego. Medal w kolorze złotym przeznaczony jest dla osób, które wybrały dystans maratonu. Uczestnicy krótszych dystansów otrzymają medal w kolorze srebrnym.

Okolicznościowa koszulka techniczna 42. PZU ORLEN Maratonu Warszawskiego marki New Balance jest taka sama, zarówno dla biegaczy stacjonarnych i wirtualnych, niezależnie od wybranego dystansu.

Wysyłka pakietów startowych rozpocznie się od połowy września. Pakiety będziemy wysyłać w kolejności wniesienia opłaty startowej. W zależności od terminu wniesienia opłaty Twój pakiet dotrze do Ciebie przed lub niedługo po biegu. Jeżeli Twoja przesyłka dotrze przed 26 września, pamiętaj – medal możesz rozpakować dopiero po wykonanej robocie! 🙂

Jeśli do terminu biegu nie uzbierasz minimalnej kwoty – zebrane do tej pory środki zostaną przekazane na wskazany przez Ciebie cel charytatywny, a Ty będziesz mieć jeszcze możliwość na zgłoszenie się do biegu „tradycyjną ścieżką”, wniesienie opłaty startowej i udział w wydarzeniu. Na ścieżkę tradycyjną możesz przepisać się w każdej chwili – taką możliwość znajdziesz po zalogowaniu się na swoim profilu biegacza na stronie rejestracji.