29 września 2024 / September 29th, 2024
 

#BiegamDobrze – Puchar Maratonu Warszawskiego

06-06-2018 15:06

Akcja #BiegamDobrze jest po to, żeby pomagać. Dziś pomocy potrzebuje 22-letni Mateusz Czechowski – student Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, który choruje na kostniakomięsaka o największym stopniu złośliwości.

Przyjaciele Mateusza, którzy wielokrotnie brali już udział w akcji #BiegamDobrze, teraz wszystkimi możliwymi drogami zbierają środki na leczenie w Niemczech, gdzie lekarze dają szanse na uratowanie nóg oraz dedykowane leczenie przeciwnawrotowe.

Stajemy na wysokości zadania i najbliższy Puchar Maratonu Warszawskiego (23 czerwca, 15 km) dedykujemy Mateuszowi, organizując specjalną edycją akcji #BiegamDobrze.

Jeśli chcecie pomóc, zapisując się na najbliższy Puchar wybierzcie ścieżkę charytatywną i uzbierajcie min. 100 zł. Otrzymacie wtedy w prezencie  od nas pakiet startowy, a wszystkie środki przekażemy Stowarzyszeniu To Ma Sens, które opiekuje się Mateuszem.

Jeśli jesteście już zapisani na ten bieg, a macie czas i chęć żeby wesprzeć nasz projekt – kontaktujcie się z nami w celu zmienienia ścieżki rejestracji. Info@maratonwarszawski.com

Puchar Maratonu Warszawskiego odbędzie się 23 czerwca (bieg na dystansie 15km) w Międzylesiu na tyłach Centrum Zdrowia Dziecka.
Więcej o biegu.
ZAPISY