29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Ostatni dzień niższych cen – od lipca zmieni się opłata startowa na 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski!

30-06-2023 07:06

Tylko dziś do końca dnia obowiązuje niższa opłata startowa na 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski! Zapiszcie i i dokończcie swoją rejestrację teraz – nie zwlekajcie i skorzystajcie z niższych cen. 

Po raz pierwszy w historii start i meta Wielkiego Biegu zlokalizowane będą przy Placu Defilad. Serce biegu w samym sercu Warszawy. To tu zbiegną się Wasze marzenia! Jubileuszowy 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski oraz Nice To Fit You Warszawska Dycha wystartują z ulicy Emilii Plater. To będzie Święto Biegania! Nie może Was zabraknąć!

 

Nowe trasy!
Nie tylko fenomenalna lokalizacja strefy startu i mety jest niespodzianką, którą szykowaliśmy. Nowe będą także trasy – trasa maratońska oraz Nice To Fit You Warszawskiej Dychy.

Trasa maratońska sprzyjać będzie dobrym wynikom – jest płaska i ma wiele długich prostych, już teraz trzymamy za Was kciuki! Dokończ rejestrację – stań na starcie biegu po maratońskie marzenie!

Znamy trasy obu biegów! – przeczytaj wpis >>>

 

Zmiana opłaty startowej – ostatnie godziny niższych cen!

Tylko do końca dnia potrwa aktualna opłata startowa. Jeśli planujecie start na królewskim dystansie – zapiszcie się teraz – przed zmianą! Od jutra opłata wzrośnie!

 

Jeśli maraton to za dużo…

Jeśli dystans maratoński to za dużo – nie musicie rezygnować z udziału w Święcie Biegania. Zapraszamy na dwa biegi towarzyszące 45. Nationale-Nederlanden Maratonowi Warszawskiemu:

Start i meta oraz całe Miasteczko Biegacza są wspólne dla wszystkich biegów! Niezależnie od dystansu będziecie mogli korzystać i napawać się znakomitą lokalizacją i oprawą tegorocznego Święta Biegania.

Nie może Was zabraknąć 24 września na nowych trasach! Zapiszcie się!