29 września 2024 / September 29th, 2024
 

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski nominowany w XXIV Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy! Zapraszamy do głosowania.

05-01-2024 11:01

Walczymy o miano Sportowej Imprezy Roku w XXIV Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy! Jesteśmy w gronie finalistów – jurorami jesteście Wy, internauci. Zapraszamy do głosowania!

Wielkie emocje, spełniane marzenia, jeden wspólny cel dla tysięcy uczestników, imprezy towarzyszące i atrakcje dla kibiców – Maraton Warszawski to święto biegania i święto sportowej pasji. Byliście z nami? Oddajcie głos – wspólnie walczymy o wyróżnienie! 

Głosować można na: https://plebiscyt.um.warszawa.pl/

_____

Głosowanie trwa do 21 stycznia 2024 r. do końca dnia. Głosować można tylko raz. Internauci oddają ważny głos wypełniając formularz i wskazując jednego sportowca w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Roku, jedną imprezę w kategorii Sportowa Impreza Roku oraz jedną drużynę w kategorii Najpopularniejsza Sportowa Drużyna Klubowa Roku. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali Mistrzów Sportu Warszawy, 9 lutego 2024 roku.

Wśród Uczestników głosowania, którzy oddadzą ważny głos zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe od m.st. Warszawy.