29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Trasy biegów z oficjalnym atestem! Już 24 września Wielki Bieg!

21-08-2023 10:08

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w kalendarzu miłośników biegania w Polsce. Już 24 września odbędzie się jubileuszowa, 45. edycja Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego. To nie jest zwykły bieg – to wydarzenie sportowe o międzynarodowym charakterze, które co roku przyciąga tłumy zarówno biegaczy, jak i kibiców!

Na uczestników czeka nie tylko główna trasa maratonu, ale także dwie dodatkowe imprezy: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz Nice To Fit You Warszawska Dycha. Bez względu na poziom zaawansowania i preferencje każdy znajdzie coś dla siebie, a uczestnictwo w tak prestiżowym wydarzeniu to niewątpliwie spełnienie marzeń wielu sportowców-amatorów. Nie możecie tego przegapić!

 

Z przyjemnością informujemy, że obie trasy biegów otrzymały już oficjalne atesty, co potwierdza ich wysoki standard! Przebiegnijcie wybrany dystans na atestowanej trasie! 

Bądźcie częścią tej niezwykłej przygody, nie czekajcie! Zapisy na biegi trwają. Wszelkie informacje dostępne są na stronie WWW, zaś formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem: https://rejestracja.maratonwarszawski.com.

Śledźcie nasze social media, by być na bieżąco!


Aktualne opłaty startowe – nie przegap zmian!

Przypominamy szczegóły dotyczące opłat startowych dla biegów towarzyszących oraz głównego maratonu:

Nice To Fit You Warszawska Dycha:

  • Od 1 sierpnia 2023 r. do 10 września 2023 r.: 89 zł
  • Od 11 września 2023 r. (włączając opłaty w Biurze Zawodów): 99 zł

45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski:

  • Od 1 sierpnia 2023 r. do 21 września 2023 r.: 250 zł
  • Od 22 września 2023 r. (włączając opłaty w Biurze Zawodów): 300 zł

Zapisy trwają! 

Nie przegapcie okazji, by stać się uczestnikami najważniejszej i największej biegowej imprezy w Polsce. Odliczamy dni – nie zwlekajcie i dołączcie do grona biegaczy na starcie!