29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Zdjęcia dla uczestników biegów

16-09-2021 19:09

Dobrze wiemy, że zdjęcia z biegu to miła pamiątka. Wierzymy, że ostatnia niedziela września będzie dla nas wszystkich niezapomnianym wydarzeniem. Z tą myślą wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was niespodzianki, dzięki którym uwiecznimy każdego z Was!

Fotomaraton.pl to prawdziwa skarbnica sportowych wspomnień. Serwis jest z nami od lat i nie zabraknie go także na trasie Maratonu, Półmaratonu Warszawskiego oraz Bridgestone Sztafety Maratońskiej i New Balance Biegu na Piątkę. W serwisie dzięki zaawansowanej wyszukiwarce twarzy bez trudu odnajdziecie bogaty pakiet zdjęć, który będziecie mogli zakupić w wysokich rozdzielczościach.

Zdjęcia dla uczestników New Balance Biegu na Piątkę i 15. Półmaratonu Warszawskiego od New Balance

Wbiegnięcie na metę biegu to najbardziej emocjonująca i warta uwiecznienia chwila. Dla startujących w 15. Półmaratonie Warszawskim oraz New Balance Biegu na Piątkę marka New Balance ufundowała niespodziankę w postaci bezpłatnych zdjęć z mety, które będą dostępne w serwisie fotomaraton.pl. Aby je otrzymać wystarczy skorzystać z wyszukiwarki twarzy.

Zdjęcia dla uczestników Bridgestone Sztafety Maratońskiej i 43. Maratonu Warszawskiego od Bridgestone

Dzięki sponsorowi marce Bridgestone uczestnicy 43. Maratonu Warszawskiego oraz Bridgestone Sztafety Maratońskiej otrzymają darmowy pakiet zdjęć w jakości internetowej w usłudze Pic2Go! Aby cieszyć się swoimi zdjęciami wystarczy zadbać o widoczność kodu QR umieszczonego na numerach startowych podczas zawodów, a po biegu skorzystać ze strony https://maratonwarszawski.com/pic2go/  i wpisać w wyznaczone miejsce swój numer startowy. Zdjęcia będą spływać na konto już w trakcie biegu.

Prezent dla stałych uczestników
Wśród Was są osoby, które zapisane były zarówno na 15. Półmaraton i 43. Maraton Warszawski, które w tym roku wyjątkowo odbędą się w jednym terminie. Chcieliśmy im szczególnie podziękować i dodatkowo nagrodzić zdjęciami wykonanymi przez Fotomaraton.pl. Po biegu otrzymacie od nas zdjęcia w rozdzielczości 1500 pikseli z trasy i mety. 

Wraz z fotografami liczymy na tysiące Waszych szerokich uśmiechów na trasie, jak i mecie biegów. Do zobaczenia!