29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Fiat Tipo Street – Nagroda główna Maratonu

22-02-2019 16:02

Nagrodą główną dla zwycięzcy 41.  Maratonu Warszawskiego będzie Fiat Tipo w wersji Street.

Wyjątkowa rywalizacja o model Fiata Tipo Street rozpocznie się 29 września o godzinie 9:00. Dlaczego wyścig będzie taki wyjątkowy? Otóż dlatego, że jego zwycięzcą może zostać zarówno najszybszy mężczyzna, jak i najszybsza kobieta.

Tradycyjnie już w Maratonie Warszawskim elita kobiet i mężczyzn startuje w tym samym momencie. Dlatego w rywalizacji o Fiata Tipo zastosowany zostanie 18-minutowy handicap dla kobiet, by wyrównać szanse w walce o nagrodę główną. Co to oznacza? Otóż wyniki najszybszego maratończyka i najszybszej maratonki 41. Maratonu Warszawskiego zostaną porównane na mecie i jeśli różnica między nimi będzie mniejsza niż 18 minut, wtedy samochód trafi do zwyciężczyni biegu. Jeśli czas pierwszego mężczyzny będzie o ponad 18 minut lepszy niż rezultat pierwszej kobiety, wtedy z nowego pojazdu cieszył się będzie zwycięzca męskiej klasyfikacji..

Tipo w wersji Street skierowany jest do grupy Klientów, którzy poszukują w samochodzie dynamiki i wyjątkowego stylu za przystępną cenę. Wersje Street wyróżniają: 16-calowe obręcze kół ze stopów lekkich w czarnym, błyszczącym kolorze, przyciemniane tylne szyby, ciemne, kontrastowe elementy wykończeniowe jak: obudowy lusterek zewnętrznych, osłona chłodnicy oraz zewnętrzne i wewnętrzne klamki drzwi oraz światła do jazdy dziennej LED. Wszystkie elementy pozwalają wydobyć kształty włoskiego designu, gwarantując wyrazisty charakter, styl i jednocześnie bezkompromisową funkcjonalność: w każdej swojej odsłonie Tipo jest przytulne i praktyczne,  a w wersji Street jest teraz również dynamiczne. Atrakcyjny styl, przestronność i komfort kompaktowego sedana z najwyższego segmentu łączą się więc z przystępną niewygórowaną ceną.

 

Wybrane standardowe wyposażenie Tipo Street:

  • 6 poduszek powietrznych
  • System ABS, ESC, Hill Holder
  • Dzielona tylna kanapa 60/40
  • Elektrycznie sterowane lusterka boczne i szyby przednie
  • Klimatyzacja
  • Radio UConnect z portami USB, Bluetooth
  • Felgi ze stopów lekkich 16″
  • Przyciemniane szyby boczne i tylna
  • Światła do jazdy dziennej LED

Każdy z Was może zapoznać się z nowoczesnym wnętrzem i przyjaznymi kierowcy rozwiązaniami technicznymi jakie zastosowano w najnowszym Tipo Street.

 

Wystarczy umówić się na jazdę próbną!