29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Firma SHIM-POL zaprasza wszystkich uczestników 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego lub biegu towarzyszącego Nice To Fit You Warszawska Dycha do wzięcia udziału w konkursie!

28-09-2023 09:09

Do wygrania ekskluzywna butelka Root7!
Co czyni butelkę wyjątkową?

Butelka termiczna składa się z dwóch izolacyjnych warstw – z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej oraz dodatkowej miedzianej OneBottle®, która działa jak termos i utrzymuje przez długi czas temperaturę napojów (20 godzin ciepłe i 30 godzin zimne), a także nie powoduje skraplania się pary wodnej na jej powierzchni. Butelka wielokrotnego użytku to doskonałe połączenie innowacyjnej technologii oraz stylowego wzornictwa. Jest to znakomita, ekologiczna alternatywa dla jednorazowych kubków czy butelek.
By wziąć udział w konkursie wystarczy, że:
1. Zaobserwujesz profil firmy SHIM-POL na LinkedIn.
2. Polecisz i udostępnisz post konkursowy na LinkedIn firmy SHIM-POL.
3. W komentarzu pod w/w postem konkursowym na LinkedIn zamieścisz zdjęcie potwierdzające Twój udział w biegu (mile widziane zdjęcia z medalem).

Do wygrania 30 butelek termicznych (limit – 1 butelka na Biegacza). Akcja trwa do 30 września 2023 lub do wyczerpania zapasów. Decyduje kolejność dodanych komentarzy pod postem, które spełniły wszystkie 3 warunki.

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją REGULAMINU dostępnego na stronie >>>

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego i Biegów Towarzyszących ukończenia dystansu i życzymy kolejnych sukcesów sportowych! – Firma SHIM-POL