29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wytatuuj swój czas biegu z Amazfit!

07-09-2021 10:09

Czy to jest właśnie ten bieg, w którym ustanowisz nową życiówkę? A może powtórzenie wyniku z poprzednich lat będzie już dla Ciebie sukcesem? Dla wszystkich tych, którzy drżą, by zmieścić się w założonym czasie, jak i dla tych, którzy obawiają się, że nogi ich poniosą na pierwszych kilometrach – nasz partner przygotował małą ściągawkę.

24-25 września podczas targów towarzyszących wydawaniu pakietów startowych na stoisku Amazfit drukowane będą spersonalizowane tatuaże z międzyczasami dla dystansów 21,097 5i 42,195 km. Każdy biegacz, który we wspomnianym terminie odwiedzi stoisko producenta smartwatchy i opasek fitnessowych Amazfit otrzyma tatuaż z wytypowanym przez siebie czasem i estymacją międzyczasów, w jakich powinien pokonać dystans 5, 10, 15, 20 km, a w przypadku maratonu także 25, 30, 35 i 40 km.

 

Tatuaż z łatwością będzie można nanieść na przedramię obok zegarka lub dowolne inne miejsce, by w trakcie zawodów bez trudności kontrolować i korygować tempo biegu. To doskonała alternatywa dla kartki papieru, aplikacji w telefonie czy notowania długopisem na ręce lub dłoni.

Doskonałym uzupełnieniem dla tatuażu może być zegarek z funkcjami sportowymi Amazfit, jak np. model GTS 2. Wyposażony w czujnik SpO2 zegarek Amazfit GTS 2, zapewnia bezpieczeństwo i kontrolę poziomu natlenienia krwi, co może mieć kluczowe znaczenie przy długotrwałym wysiłku, jak udział w maratonie lub półmaratonie. Dodatkowo GTS 2 posiada samodzielny moduł GPS, który pomoże zarejestrować trasę biegu, a wbudowana pamięć na mp3 oraz łączność z zestawem słuchawkowym bluetooth pozwolą na otworzenie ulubionej playlisty na długiej trasie bez udziału smartphone’a.

Zmierz się z czasem i udowodnij swoją formę 26 września w Warszawie! Tatuaż dobrze znosi pot, otarcia, zmienną aurę, a usunięcie go po zawodach nie będzie stanowić problemu. Wszystkie tatuaże zapewnione uczestnikom Maratonu oraz Półmaratonu przez Amazfit są bezpłatne.

Amazfit jest oficjalnym partnerem pomiaru czasu 43. Maratonu Warszawskiego oraz 15. Półmaratonu Warszawskiego. I kwartał 2021 firma zamknęła w pierwszej czwórce największych dostawców smartwatchy dla dorosłych.