29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Sześć i pół tony bananów od Citronex

21-09-2015 18:09

foto2
Citronex – czołowy importer i dystrybutor bananów w Polsce – wspierać będzie uczestników 37. PZU Maratonu Warszawskiego. Ponieważ banany to bardzo ważny składnik diety biegacza, znajdziecie je w każdym z siedmiu punktów odżywczych, a także na mecie!

W maratoński weekend 26-27 września stoisko Citroneksu będziecie mogli odwiedzić na terenie miasteczka maratońskiego. Skorzystacie z bananowego poczęstunku i dowiecie się więcej na temat fenomenu, jakim są te pyszne owoce.

Citronex Group to rodzinna firma powstała w 1988 roku, która w przeciągu kilku lat z małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą zatrudniającą około 1400 pracowników. Citronex od zawsze kojarzony był z bananami ponieważ to właśnie import i dystrybucja tych owoców stanowią podstawową działalność firmy. Ale Citronex to nie tylko banany. Od kilku lat rozbudowujemy sieć szklarni do całorocznej uprawy pomidorów, inwestujemy w budowę sieci hoteli i restauracji a także stacji paliw. Ponadto Citronex to znacznych rozmiarów flota transportowa rozpoznawalna na drogach całej Europy.