29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Znamy listę uczestników biegu stacjonarnego

13-08-2020 17:08

Drodzy biegacze,

Każdy z uczestników losowania otrzymał od nas e-mail oraz sms z informacją dot. uczestnictwa w imprezie. Osoby zakwalifikowane do biegu stacjonarnego w panelu rejestracyjnym będą mogły wybrać turę startu zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”. Poszczególne tury będą dostępne do momentu ich zapełnienia. Dokonując wyboru tury prosimy się kierować nie tylko godziną startu, a także obowiązującym limitem na pokonanie pełnego dystansu.

Formularz wyboru dostępny będzie w panelu rejestracyjnym od 14 sierpnia (piątek) godz. 15:00 do 17 sierpnia (poniedziałek) godz. 12:00. Osoby, które nie dokonają wyboru zostaną przypisani do tury losowo.

Niezakwalifikowanych do udziału w biegu stacjonarnym gorąco zapraszamy do biegu wirtualnego! W wiadomości e-mail otrzymaliście też informację o tym, w jaki sposób możecie przenieść lub wycofać swoją opłatę. Jeżeli zdecydujecie się przełożyć opłatę startową na przyszły rok, w tym roku otrzymacie dostęp do aplikacji biegu wirtualnego za darmo. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami!