29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wystartowała akcja #MojaDyszka dla medyków

29-05-2020 14:05

Wystartowała akcja „#MojaDyszka”, w ramach której za pokonanie dystansu 10 km marka New Balance przekaże 10 zł na ogólnopolską zbiórkę organizowaną przez Fundację Siepomaga. Środki umożliwią pomoc szpitalom i wsparcie personelu w walce z Covid-19. Jedyne, co musisz zrobić to udokumentować swój bieg w postaci screenu po pokonaniu 10 kilometra!

Marka New Balance, będąca sponsorem technicznym Półmaratonu i Maratonu Warszawskiego, wykazuje się dużą wrażliwością na potrzeby chwili i już po raz kolejny zachęca nas do aktywności, w ramach której amerykański producent przekaże pieniądze na cele społeczne. Tym razem środki trafią do personelu medycznego, który podczas globalnego kryzysu wywołanego epidemią wymaga szczególnego wsparcia.

Jak dołączyć do akcji #MojaDyszka?

To proste – wystarczy założyć buty i wyjść pobiegać. W trakcie biegu należy odpalić zegarek lub uruchomić jakąkolwiek aplikację monitorującą aktywność. Następnie po przekroczeniu dystansu 10 km zrobić zdjęcie lub wykonać screen ekranu aplikacji. Na stronie MojaDyszka znajduje się formularz, w którym można zgłosić swój bieg, załączając zdjęcie lub screen. Tylko tyle! Po weryfikacji zgłoszenia 10 zł popłynie, a raczej pobiegnie na konto zbiorki Fundacji Siepomaga.

#MojaDyszka w parze!

Jeśli pokonanie biegiem 10 km jest wciąż dla kogoś wyzwaniem, może zaprosić do akcji drugą osobę i pobiec z nią w parze, dostosowując dystans do indywidualnych możliwości. Ważne, aby zsumowany wynik końcowy wynosił przynajmniej 10 km. Przy wspólnym bieganiu zgłoszenia dokonuje jedna osoba, ale trzeba załączyć dwa zdjęcia dokumentujące pokonany dystans.

Akcja rozpoczyna się 29 maja 2020 r. i potrwa do 7 czerwca 2020 r. Załóż buty, biegnij, pomagaj i zachęcaj innych do pomocy. Więcej szczegółów, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin akcji znajdują się na stronie akcji MojaDyszka.