29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Wiosna wystartuje 26 marca 2023 w Warszawie! Zapisy na 17. Półmaraton rozpoczną się w najbliższą sobotę!

07-11-2022 12:11

Tysiące biegaczy pobiegnie ulicami stolicy w ostatnią niedzielę marca. 17. Edycja Półmaratonu Warszawskiego odbędzie się 26 marca 2023 roku. Zapisy na bieg, na którym nie może Was zabraknąć, rozpoczną się już 12 listopada!

 

Debiut, nowa życiówka, czy powrót do formy? 

Półmaraton Warszawski to od lat impreza nieoficjalnie inaugurująca sezon biegowy w Polsce. Dlaczego? Marcowy, wiosenny bieg to najlepsza szansa na powrót do formy po zimie lub popandeminczym, przedłużonym okresie roztrenowania. Szukasz wyzwania? Półmaraton to ambitny, ale przede wszystkim osiągalny cel sportowy, a zapisanie się na zawody zmobilizuje do treningów nawet po najdłuższej przerwie.

 

#BiegamDobrze

Pomagaj robiąc to, co kochasz! Do udziału w biegu możesz zapisać się w ramach akcji charytatywnej  #BiegamDobrze i wesprzeć jedną z ośmiu organizacji dobroczynnych. Po zebraniu kwoty minimalnej  w wirtualnej skarbonce otrzymacie wyjątkowy pomarańczowy numer startowy. Wierzymy, że wspólnie uruchomimy po raz kolejny falę dobra — w słusznej sprawie biegnie się lżej!

 

Akcja treningowa

Zapisz się, a my pomożemy Ci wytrwać w postanowieniu dzięki akcji treningowej. Z nią przygotujesz się na biegowe wyzwanie. Eksperci magazynbieganie.pl przygotują dla Was plany treningowe, dużą dawkę wiedzy oraz motywacji. Start akcji wraz z Nowym Rokiem.

 

Kto pierwszy, ten lepszy… i bardziej zmotywowany!

Zapisanie się na bieg w pierwszej części rejestracji to podwójna korzyść. Dla zapisanych w pierwszej turze rejestracji opłata startowa będzie wynosić 150 zł, a numer startowy jest znakomitą motywacją do treningów i zachętą do przepracowania zimy. Nie zostawiaj marzeń na później — zacznij realizować je już teraz.

 

26 marca wystartuj z Wiosną w Warszawie! Do zobaczenia! 

Link do zapisów pojawi się 12 listopada!