29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Pomoc mierzona kilometrami

09-09-2015 20:09

logo1-3
Nadchodzące wielkie święto biegaczy, czyli 37. PZU Maraton Warszawski, będzie obfitowało w atrakcje. W sportowej atmosferze nie zapominamy o pomaganiu dzieciom! 27 września na Stadionie Narodowym odbędzie się Wielki Finał trwającej od czerwca akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Na wszystkich aktywnie pomagających uczestników maratonu na mecie biegu będzie czekać specjalna strefa.
27 września uczestnicy biegu na dystansie maratońskim i na 5 km będą mieli okazję, aby dołączyć do akcji Pomoc Mierzona Kilometrami, włączyć aplikację Endomondo i dodać swoje kilometry do wspólnej puli – dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo.
Specjalna strefa akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, która zagości na mecie biegu, będzie pełna atrakcji, o których poinformujemy wkrótce. Wtedy też przekonamy się, czy dzięki zaangażowaniu tysięcy Polaków oraz firmie T-Mobile Polska uda zamknąć się sukcesem ostatni etap akcji, a tym samym przekazać milion złotych na podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam! Niedziela w strefie PMK będzie również dobrą okazją do spotkania się i przybicia piątki z ambasadorami akcji, m.in. Robertem Korzeniowskim, Aleksandrą Goss, Anną Dec, Beatą Sadowską, Rafałem Wilkiem, Joanną Jabłczyńską, Moniką Kuszyńską czy też Rafałem Maślakiem.
Zanim to jednak nastąpi, przed nami jeszcze dwa etapy aktywnego pomagania. Do 19 września trwa siódmy etap, w którym musimy przekroczyć 110 000 000 kilometrów, aby do puli trafiło kolejne 190 tysięcy złotych. Dlatego pamiętajcie o ściągnięciu aplikacji Endomondo na telefon z GPS i uruchomianiu jej za każdym razem, gdy idziecie na trening!
W zbieraniu kilometrów w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami pomagają najlepsi sportowcy i znane polskie gwiazdy.