29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Atrakcyjne nagrody od Circle K na wyciągnięcie aparatu

22-09-2021 17:09

Bieg w 43. Maratonie Warszawskim to ogrom emocji i determinacji, by dotrzeć do mety. Circle K, jako oficjalny Partner 43. Maratonu Warszawskiego, przygotował dodatkowo szereg atrakcji w specjalnej strefie „Stacja Regeneracja” i konkurs dla biegaczy. Udział w nim może wziąć każda osoba, która zdecyduje się na bieg w Maratonie lub Półmaratonie i zrobi sobie zdjęcie ze strefą w tle.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić pełne energii zdjęcie z biegu – indywidualne, w duecie lub w grupie – ze „Stacją Regeneracją” w tle. Po biegu, najpóźniej do 23.59 w poniedziałek 27 września, zdjęcie trzeba opublikować na swoim Instagramie lub pod konkursowym postem na fanpage’u Circle K lub Maratonu Warszawskiego, nie zapominając o opisaniu co lub kto jest paliwem napędzającym biegacza na co dzień. Konieczne jest także dodanie hasztagów #StacjaRegeneracjaNaCyrklu. Na autorów 20 najciekawszych zgłoszeń czekają prezentowe zestawy idealne dla kierowców i biegaczy oraz bony Circle K. Regulamin Konkursu dostępny jest tu:

Jak trafić do strefy?

Specjalne znaki ustawione na trasie wskażą biegaczom odległości pozostałe do „Stacji Regeneracji”. Strefa jest zlokalizowana na trasie biegu, przy ul. Gwiaździstej na ok. 30. kilometrze trasy Maratonu i 8. kilometrze Półmaratonu. Aby wykrzesać z siebie ogrom konkursowej energii, na zawodników czekać będą żelki Circle K, banany i woda. Orzeźwienie zapewni dodatkowo ścianka z mgiełką wodną, a do dalszego biegu zagrzewać będzie muzyka grana przez DJ-a. Kibice, wśród których będą m.in. pracownicy Circle K, którzy jako wolontariusze będą rozdawać przekąski, zadbają o dopingowanie zawodników do biegu.

A po biegu?

Circle K zaprasza do swojej strefy w Miasteczku Biegowym, zlokalizowanym na Podzamczu przy Multimedialnym Parku Fontann. Strefa Circle K będzie otwarta dla wszystkich – uczestników biegu, kibiców i przechodniów, którzy znajdą w niej drobne upominki. Na najmłodszych czekają animacje.

Circle K od lat angażuje się w działania promujące sport, obejmując opieką zawodników motorsportu, planując Circle K Drives Talents, konkurs, który wyłoni najlepszych młodych kierowców w tej dziedzinie, czy motywując swoich pracowników do podjęcia sportowych wyzwań, łącząc je z celami charytatywnymi. Na co dzień sieć stacji paliw Circle K napędza samochody najwyższej jakości paliwem oraz dodaje energii klientom aromatyczną kawą i kultowymi Hot Dogami. Teraz, jako Partner 43. Maratonu Warszawskiego wspólnie z Fundacją „Maraton Warszawski” wspiera nie tylko sportową imprezę, ale też biegaczy, którzy podejmą wyzwanie i zmierzą się w wyścigu.

REGULAMIN KONKURSU >>>