29 września 2024 / September 29th, 2024
 

Pobiegnij w przebraniu w 44. Maratonie Warszawskim i wygraj sportowe słuchawki Jabra

03-09-2022 06:09

Ruszamy z konkursem dla biegaczy ,,NaSTRÓJ się na muzykę!” na najlepsze przebranie, w którym do wygrania są bezprzewodowe słuchawki sportowe Elite 4 Active, które będą idealnym towarzyszem każdego treningu z ulubioną muzyką.

To już tradycja, że w czasie Maratonu Warszawskiego i biegów towarzyszących mamy duże grono pozytywnie zakręconych uczestników, którzy mierzą się z trasą w nietypowych strojach superbohaterów, księżniczek i innych ulubionych postaci. Ich kreatywność nie zna granic. Obecność przebierańców powoduje radosne poruszenie wśród kibiców i innych biegaczy.

W czasie biegu można w ten sposób wyrazić siebie, wyróżnić się, dobrze bawić i wskoczyć na kolejny poziom wtajemniczenia czerpania radości z biegania. Warto to nagradzać, dlatego razem z Oficjalnym Partnerem 44. Maratonu Warszawskiego, firmą Jabra, ogłaszamy konkurs ,,NaSTRÓJ się na muzykę!” na najlepsze przebranie w trakcie biegu. Dla najbardziej oryginalnych i zwariowanych przebierańców czekają sportowe słuchawki Jabra Elite 4 Active.

Jeśli lubisz ćwiczyć z ulubioną muzyką, podcastami i kiedykolwiek przeszła Ci przez głowę myśl, żeby wystartować w biegu w szalonym stroju…nie duś dłużej tego w sobie. Lepszej okazji nie będzie, aby poczuć pozytywne emocje i dobrze bawić się biegnąć w stroju, który Cię wyróżni. Przy okazji możesz też wygrać super nagrody. Wybierz najlepsze dla Ciebie przebranie i naSTRÓJ się na trenowanie z muzyką, dzięki sportowym słuchawką od Jabra. Ja to zrobić?

Zasady są proste!
1. Pobiegnij w 44. Maratonie Warszawskim, biegu Pekao S.A. Warszawska Dycha lub Bridgestone Sztafecie Maratońskiej w pomysłowym STROJU.
2. Wyślij swoje zdjęcie z biegu w przebraniu do 3 października do godziny 23:59 na adres: konkurs@maratonwarszawski.com.
3. Nagrody zostaną przyznane przez jury Fundacji ,,Maraton Warszawski” i firmy Jabra oraz w głosowaniu na Facebooku.

NAGRODY:

🏆 Nagrodzimy 4 najlepsze osoby!
🏆 Każdy laureat wygrywa sportowe bezprzewodowe douszne słuchawki Jabra Elite 4 Active.
🏆 2 osoby wybierze jury i 2 osoby nagrodzicie Wy głosując na najlepsze przebranie w opublikowanej na Facebooku Maratonu Warszawskiego galerii zdjęć.

TERMINY:
📅 Ogłoszenie konkursu: 3 września 2022 r.
📅 Zgłoszenia konkursowe należy wysłać do: 3 października 2022 r. do godziny 23:59.
📅 Finałowe zdjęcia zostaną umieszczone w konkursowej galerii ,,NaSTRÓJ się na muzykę!” na portalu Facebook na profilu Maraton Warszawski najpóźniej do 15 października 2022 r.
📅 Głosowanie potrwa 7 dni.
📅 Wyniki: Nagroda jury zostanie ogłoszona wraz z nagrodą internautów najpóźniej 31 października 2022 r. profilu na FB Maraton Warszawski

REGULAMIN KONKURSOWY >>>
WEŹ UDZIAŁ >>>

_________________

Jabra Elite 4 Active to najnowszy produkt serii sport z oferty słuchawek bezprzewodowych TrueWireless od Jabra. Oferuje stopień ochrony IP57, oznaczający odporność na wodę, pot i kurz, dlatego świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju treningów. Dzięki ergonomicznej konstrukcji bez zaczepów Elite 4 Active są wygodne i dyskretne – idealne dla aktywnego stylu życia. Konstrukcja gwarantuje bezpieczne dopasowanie, dzięki któremu słuchawki nie wypadają podczas nawet najbardziej intensywnego treningu biegowego. Użytkownicy słuchawek Jabra Elite 4 Active mogą prowadzić wyjątkowo wyraźne rozmowy dzięki technologii 4 mikrofonów i dodatkowej specjalnej siateczkowej osłonie chroniącej przed odgłosami wiatru. Model ten wyróżnia się też długim, 7-godzinnym czasem działania na baterii (do 28 godzin z etui ładującym), a ponadto oferuje też możliwość szybkiego ładowania, bo 10 minut w etui to nawet godzina pracy słuchawek.
Słuchawki posiadają wbudowaną Alexę, funkcję Spotify Tap do wygodnego odtwarzania muzyki oraz funkcję Google Fast Pair ułatwiającą natychmiastowe parowanie słuchawek z urządzeniem z Androidem bezpośrednio po ich włączeniu. Aby sprzyjać koncentracji użytkownika, słuchawki Elite 4 Active blokują odgłosy świata zewnętrznego przy użyciu aktywnej redukcji hałasów (ANC). Jeszcze lepsze wrażenia ze słuchania muzyki podczas treningu oferuje regulowany korektor dźwięku. Słuchawki te mają także funkcję HearThrough (podsłuchiwania) zwiększającą świadomość otoczenia, która doskonale sprawdza się podczas biegania w mieście.
Więcej informacji o słuchawkach Elite 4 Active znajdziesz tutaj >>>